کد خبر: 54389تاریخ انتشار : 12:02:12 - سه‌شنبه 30 جولای 2019

هکری که پلیس افتخاری خواهد شد

هکری که پلیس افتخاری خواهد شد

شیراز(پانا)- نیروی انتظامی کازرون در استان فارس قصد دارد دانش آموز ۱۵ ساله که ۲۰۰ صفحه اینستاگرامی را هک کرده بود با راهنمایی های پلیس فتا در مسیر درست قرار دهد و او را به عنوان پلیس افتخاری به کارگیرد. به گزارش خبرگزاری ایرنا،فرمانده انتظامی کازرون درباره این نوجوان معتقد است: این دانش آموز قطعا […]

شیراز(پانا)- نیروی انتظامی کازرون در استان فارس قصد دارد دانش آموز ۱۵ ساله که ۲۰۰ صفحه اینستاگرامی را هک کرده بود با راهنمایی های پلیس فتا در مسیر درست قرار دهد و او را به عنوان پلیس افتخاری به کارگیرد. به گزارش خبرگزاری ایرنا،فرمانده انتظامی کازرون درباره این نوجوان معتقد است: این دانش آموز قطعا استعدادهای نهفته زیادی دارد که در مسیر اشتباهی قرار گرفته است.
سرهنگ محمد عبادی‌نژاد افزود:‌ این دانش‌آموز پس از طی مراحل قضایی و اعلام حکم نهایی دادگاه، به عنوان پلیس افتخاری به کار گرفته خواهدشد.
عبادی افزود: این دانش‌آموز با بهره‌گیری از آموزشهایی که در فضای مجازی فراگرفته بود اقدام به هک‌کردن بیش از ۲۰۰ صفحه اینستاگرام کرده بود و همچنین به تازگی موفق به طراحی و ساخت درگاه‌های جعلی بانکی (فیشینگ) شده بود.
او خاطرنشان کرد: پلیس فتا این هکر را در مراحل آزمایش این صفحات و قبل از ارتکاب جرمی در زمینه برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی شهروندان شناسایی و دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون خاطرنشان کرد: نا آشنایی خانواده با فضای مجازی و عدم نظارت کافی یکی از مهمترین دلایل گرایش و فعالیت این دانش آموز مستعد در مسیر نادرست بوده‌است.

خبر جدید  هواپیماهای سم‌پاش فارس مرز هرمزگان را علیه ملخ صحرایی سم‌پاشی می‌کند

هکر پلیس افتخار

هکری که پلیس افتخاری خواهد شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,