کد خبر: 55714تاریخ انتشار : 8:36:32 - شنبه 31 آگوست 2019

بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز خواستار بازگشایی پرونده شهدای ۸ شهریور شد

بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز خواستار بازگشایی پرونده شهدای ۸ شهریور شد

بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز طی نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه ضمن برخورد با مفاسد اقتصادی خواستار بازگشایی پرونده شهدای ۸ شهریور که به صورت مشکوکی مسکوت مانده، شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز طی نامه‌ای به سید ابراهیم رئیسی ریاست قوه قضاییه ضمن برخورد با مفاسد اقتصادی خواستار بازگشایی پرونده شهدای ۸ شهریور که به صورت مشکوکی مسکوت مانده، شد. متن نامه به شرح زیر است:
«جناب آقای آیت الله سید ابراهیم رئیسی ریاست قوه قضاییه سلام علیکم مراتب سپاس و قدر دانی خود بابت تلاش‌های مجدّانه و مبارزه انقلابی جنابعالی در جهت دیوار کشی به دور مفسدان اقتصادی در دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی که باعث خشنودی مردم عزیز ایران و افزایش اعتبار دستگاه قضا شده است را اعلام می‌داریم. ضمن عرض تسلیت به مناسبت گرامیداشت شهدای هشتم شهریور ماه در حادثه انفجار دفتر نخست وزیری که باعث به شهادت رسیدن شهیدان رجایی، باهنر و یاران عزیزشان شد و با توجه به اولین سالگرد این حادثه در دوره ریاست جنابعالی، تقاضا می‌شود ضمن اولویت بندی در مبارزه با مفاسد اقتصادی، با پرده بردادی از مسائل و پشت پرده‌های این پرونده مسکوت مانده با ادامه دادن راه شهید لاجوردی عزیز، در جهت آشکار سازی عوامل دخیل در این جنایت و مجازات ایشان بکوشید و این پرونده ناتمام را به اتمام برسانید. مبادا کسانی که به هر نحو در این حادثه غمبار دخیل بوده اند، اکنون با پنهان شدن پشت پرچم‌های تزویر باعث نقش بستن لکه سیاه بر دامان پاک این نظام مقدس شوند! امید است با ثابت قدم ماندن در این مسیر، در شکستن بت فساد پنهان شده پشت خط قرمز‌های پوشالی و مبارزه با دانه درشت‌ها و یقه سفید‌هایی که روی خیانت را هم سفید کرده‌اند، موفق و پیروز باشید.»
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  هیات نظارت در صدور حکم نماینده سراوان مماشات نکرد/ در چارچوب اختیارات عمل کردیم
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , ,