کد خبر: 43659تاریخ انتشار : 12:33:49 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019

۷ پروژه‌ عمرانی در بخش سیمکان جهرم افتتاح شد

۷ پروژه‌ عمرانی در بخش سیمکان جهرم افتتاح شد

شیراز-ایرنا-۷ پروژه‌ عمرانی و راهسازی در بخش سیمکان با اعتباری بیش از ۵۳میلیارد ریال افتتاح یا عملیات ساخت آن آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در ادامه افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های راه‌سازی در دهه فجر، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم، معاون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، بخشدار و تعدادی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم در حاشیه این افتتاح گفت: پروژه پروژه اجرای روکش آسفالت پشت‌پر بخش سیمکان به طول ۸ کیلومتر و با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال افتتاح شد و تعداد ۵۰۰ خانوار از مزایای آن به بهره‌مند می‌شوند.
علیرضا صحراییان افزود: پروژه زیرسازی و آسفالت راه روستایی آرجویه به روستای کراده بخش سیمکان نیز به طول یک هزار و ۲۰۰ متر با اعتبار ۲ونیم میلیارد ریال به بهره برداری رسید و ۱۰۰ خانوار از مزایای این جاده بهره‌مند می‌شوند.
وی اظهار کرد: ساختمان شهرداری دوزه در بخش سیمکان نیز با مساحت ۳هزار و ۲۰۰ متر و ۷۴۲ متر زیربنا، در دو طبقه با اعتبار هشت ونیم میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری ساخته شده است و زمین این پروژه توسط خیرین علوی و رضوی اهدا و طی ۳ سال ساخته شده است.
صحراییان بیان کرد: در ادامه برنامه‌های دهه پر فروغ فجر ساخت پروژه روشنایی باند شمالی بلوار امام خمینی (ره) شهر دوزه به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع و اعتبار ۶ میلیارد و سیصد میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت توزیع برق فارس و شهرداری دوزه آغاز شد.
فرماندار جهرم گفت: پروژه موزائیک فرش و محوطه سازی پیاده رو خیابان امام رضا(ع) شهر دوزه نیز در۲ هزار متر مربع با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز و شهرداری این شهر افتتاح شد.
شهرستان جهرم در ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.
۹۹۱۰ /۱۸۷۶

خبر جدید  بیشتر فعالیت های فرهنگی بخش زرقان برعهده واحدهای صنعتی است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,