امام جمعه شیراز گفت:‌ کشورهای اسلامی باید از الگوی استقلال و پیشرفتی که ایران اسلامی به دنیا ارائه می‌دهد، استفاده کنند. " />
کد خبر: 49222تاریخ انتشار : ۲۳:۰۵:۵۸ - چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

کشورهای اسلامی باید از الگوی پیشرفت ایران استفاده کنند

امام جمعه شیراز گفت:‌ کشورهای اسلامی باید از الگوی استقلال و پیشرفتی که ایران اسلامی به دنیا ارائه می‌دهد، استفاده کنند.

کشورهای اسلامی باید از الگوی پیشرفت ایران استفاده کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جهرم، آیتاللهلطفالله دژکام ظهر امروز در جلسه مجمع خیّرین که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم برگزار شد، وجود جوانان فعال و توانمند در حوزه کارآفرینی را نقطه اتکای جهرم عنوان کرد و گفت: ما امروز به قوت ایمان و تکیه بر محبت اهلبیت بهویژه امام حسین(ع) به این نقطه از پیشرفت رسیدهایم.

وی افزود: ما ادعا داریم که حسینی هستیم و این بزرگوار را الگوی خود قرار دادهایم، پس شایسته است که این جوانان علاقهمند که تعداد آنها نیز کم نیست را حمایت کنیم و من امروزه از خیران و بزرگان شهر میخواهم که آستین همت بالا بزنند و در کارآفرینی نقش داشته باشند.

امام جمعه شیراز با بیان قابلیتهای جوانان ایرانی اظهار کرد: اطلاع دارم که برخی از دانشگاههای آمریکا از نخبگان این شهر دعوت کردهاند که خدمات علمی خود را ارائه بدهند و من استادانی را دیدهام که با اعتمادبهنفس بالا وقتی خدمات خود را ارائه میدهند با افتخار اسم شهر و دانشگاه خود را بر زبان میآورند و عنوان میکنند که با همین تحریمها و امکانات ضعیف به این موفقیتهای بالا رسیدهاند.این الگوی استقلال و پیشرفتی است که ایران اسلامی به دنیا ارائه میدهد و کشورهای اسلامی دیگر نیز از این الگو باید استفاده کنند تا توسریخور آمریکا نباشند.

سیدکوروش سرورزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم و عضو هیئت امنای مرکز رشد نیز با ارائه گزارشی بر حمایت همهجانبه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی از نخبگان و همکاری گسترده ایجاد کارآفرینی تأکید کرد.

به گزارش آنا، در این جلسه چند نفر از فعالان مرکز رشد که توانسته بودند با سرمایه اندک پیشرفت کنند، تجربیات خود را در اختیار حاضران قرار دادند.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir