مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از مرحله دوم اعزام کاروان راهیان نور با ۹۵ دانشجوی این واحد دانشگاهی به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد. " />
کد خبر: 48311تاریخ انتشار : ۱۲:۰۴:۴۴ - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

اعزام ۹۵ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون به اردوی راهیان نور

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از مرحله دوم اعزام کاروان راهیان نور با ۹۵ دانشجوی این واحد دانشگاهی به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

اعزام ۹۵ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون به اردوی راهیان نور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، شایان باذلی روز گذشته در حاشیه مراسم بدرقه مرحله دوم اعزام کاروان راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: جمعی از دانشجویان دانشگاههای شهرستان کازرون و نیز ۹۵ نفر از این واحد دانشگاهی در قالب کاروان از دانشگاه تا دانشگاه بعد از زیارت و ادای احترام به شهدای گمنام این شهرستان و با بدرقه گرم مسئولان عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

وی افزود: دانشجویان با شعار «جوان انقلابی پرچمدار حرکت ملّی پیشرفت در دهه پنجم انقلاب اسلامی» پس از قرائت قاتحه و ادای احترام به مقام شهدای گمنام بهسوی مناطق حرکت کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد کازرونبا بیان اینکه اردوی راهیان نور بزرگترین و تأثیرگذارترین عملیات فرهنگی کشور است، بیان کرد: بهترین راه مقابله با جنگ نرم همهجانبه، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است.

باذلی اظهار کرد: این اردو بهمدت چهار روز است و دانشجویان در طول حضورشان از یادمانهای طلائیه، علقمه، شلمچه، فکه، هویزه، اروند و معراج الشهدای اهواز دیدن خواهند کرد و از برنامههای مختلف فرهنگی در این اردو بهره خواهند گرفت.

به گزارش آنا، در کنار این اردوی فرهنگی تماشای نمایش میدانی «ستارگانی آسمانی» در پادگان شهید مسعودیان ازجمله ویژهبرنامههای این اردو خواهد بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir