کد خبر: 48183تاریخ انتشار : ۱۹:۲۲:۰۶ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

فیلم‌های نوروزی قابل اکران در سینماهای شیراز اعلام شد

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با اشاره به اینکه ۴ فیلم به صورت قطعی برای اکران نوروزی انتخاب شده است، گفت: سینماها و ساعت اکران به زودی اعلام می‌شود.

فیلم‌های نوروزی قابل اکران در سینماهای شیراز اعلام شد

رسول شهابیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به اینکه ۴ فیلم به صورت قطعی برای اکران نوروز مشخص شده است، اظهار داشت: فیلمهای « رحمان ۱۴۰۰»، « چهار انگشت»، « ژن خوک» و « متری شش و نیم» به صورت قطعی برای اکران نوروزی مشخص شدند اما سینماها و ساعت اکران هنوز اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه تعدادی فیلم نیز هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است، گفت: فیلم « تختی»، « آهوی پیشونی سفید ۳» و « زندانیها» 3 فیلمی هستند که ممکن است به اکران نوروزی برسند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس افزود: در حال حاضر نیز فیلم « هت تریک» در سینما سعدی و « آهوی پیشونی سفید ۲» نیز در سینما شیراز اکران میشود.

شهابیان بیان کرد: در سینما ایران « تخته گاز»، در سینما فلسطین « ماموریت غیرممکن» و در سینما پیام « قرارمون شهر پارک»اکران میشود.

وی با اشاره به استقبال مردم شیراز از فیلمهای کمدی عنوان کرد: به دلیل این استقبال حدود ۸۰ – ۹۰ درصد فیلمهای انتخابی کمدی هستند و برای نوروز نیز از ۴ فیلم قطعی ۳ فیلم در ژانر کمدی است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com