کد خبر: 48173تاریخ انتشار : ۱۲:۴۱:۴۴ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

آماده تامین سوخت خودروی هموطنان در سفر به فارس هستیم

شیراز – ایرنا – مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان فارس گفت: با توجه به میزبانی این استان از گردشگران نوروزی، ذخیره سازی فرآورده های نفتی به ویژه بنزین در سطح استان به شکل مطلوبی صورت گرفته است و آماده تامین سوخت خودروی هموطنان در سفر به فارس هستیم.

آماده تامین سوخت خودروی هموطنان در سفر به فارس هستیم

به گزارش ایرنا، امیر بنی کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۲۸ جایگاه عرضه گاز و ۲۷۲ باب جایگاه سوخت مایع در استان فارس فعال و در حال خدمات رسانی هستند و امکان سوخت گیری همزمان از ۲ هزار و ۵۰۰ نازل بنزین، ۹۵۰ نازل نفت گاز و ۶۳۳ نازل گاز CNG وجود دارد.
وی میزان مصرف روزانه بنزین موتور در استان فارس را در مقطع کنونی، پنج میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود این میزان در ایام پایان سال و در تعطیلات نوروزی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش داشته باشد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان فارس اظهار داشت: مصرف روزانه گاز CNG هم در استان روزانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار متر مکعب است و آمادگی توزیع این فرآورده با ۶۰ درصد افزایش در ایام نوروز وجود دارد.
وی ادامه داد: شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی هر سال در تعطیلات نوروزی به ویژه از اسفندماه به دلیل افزایش سفرهای درون و برون شهری و افزایش مصرف بنزین، تمهیدات و برنامه ریزی های لازم را به منظور آمادگی کامل برای تأمین به موقع و مطلوب سوخت مورد نیاز هموطنان اتخاذ می کند.
بنی کریمی ادامه داد: جایگاه ها با حداکثر توان برای خدمات رسانی در ایام نوروز آماده شده اند و امید است مسافرانی که وارد جایگاه ها می شوند با آرامش نسبت به دریافت خدمت اقدام کنند و رضایت لازم را داشته باشند.
به گفته مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی استان فارس، این شرکت نفتی تمامی تلاش خود را انجام خواهد داد که با حساسیت بالا و در جهت سوخت رسانی روان و جلب رضایت مردم و مسافرین و مهمانان استان با بکارگیری کلیه امکانات و تمامی زیر مجموعه ها و آماده باش کامل کارکنان شرایط مناسب را به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم و مسافرین نوروزی در استان فارس فراهم کند.
وی ادامه داد: در همین راستا، بازدید از وضعیت جایگاه های عرضه سوخت مایع و گازCNG از اوایل اسفند با اعزام تیم های عملیاتی، فنی، کنترل کیفی، کمی و بازرسی آغاز شده است و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.
به گفته این مقام مسئول، تیم های نظارتی وضعیت و نحوه عرضه فرآورده های نفتی و ارائه خدمات را در سطح جایگاه ها را مورد بررسی و مشکلات و نارسائی های احتمالی را پیگیری و این مشکلات را رفع می کنند.
بنی کریمی ضمن معرفی سامانه ارتباط با مشتریان و مردم در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ گفت: این سامانه ارتباطی به صورت شبانه روزی برای دریافت انتقادات و بررسی مشکلات و پیشنهادهای مردم فعال است.
۶۱۱۳/ ۲۰۲۷


منبع :: http://www.irna.ir