کد خبر: 47791تاریخ انتشار : ۲۰:۰۸:۴۸ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

وضعیت قشقایی و فجر شیراز در آستانه بازی های پیش رو

شیراز-ایرنا- تیم های قشقایی و فجر شیراز در رقابت های فوتبال دسته یک کشور درحالی به ترتیب به مصاف گل ریحان البرز و مس رفسنجان می روند که نتایج خوبی گرفته اند.

وضعیت قشقایی و فجر شیراز در آستانه بازی های پیش رو

به گزارش ایرنا، هفته بیست و هفتم این دیدارها از شنبه ۱۸ اسفند آغاز می شود و نمایندگان فارس، این روزها در لیگ حال و روز خوبی دارند.
تیم فوتبال قشقایی درادامه روند موفقیت آمیز خود با مهدی فروردین سرمربی تیم، درساعت ۴۵/ ۱۴ در ورزشگاه پارس شیراز، میزبان گل ریحان البرز است که در رده پنجم قرار دارد و با سرمایه گذاری خوبی که کرده، از تیم های مدعی است.
قشقایی برای این بازی تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد و می داند که این بازی بسیار سخت است و نباید به بازیکنان حریف فرصت گلزنی بدهد.
تیم قشقایی شیراز ارزش بازی های خانگی را به خوبی می دانند و اجازه نخواهد داد تیم متمول گل ریحان با دست پُر شیراز را ترک کنند.
هم اینک درجدول رده بندی دسته یک فوتبال کشور تیم قشقایی شیراز با انجام ۲۳ بازی و ۳۲ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و تیم گل ریحان البرز هم با همین تعداد بازی و با ۳۷ امتیاز جایگاه پنجم جدول را به خود اختصاص داده است.

** فجر سپاسی میهمان تیم مس رفسنجان است
تیم فجر شهید سپاسی که پس از به کار گرفتن داوود مهابادی به عنوان سرمربی در نیم فصل این رقابت ها به نتایج خوبی دست یافته است در این هفته هم مصمم هستند در رفسنجان با شکست دادن تیم حریف به روند رو به رشد خود ادامه دهند.
فجری ها در دور برگشت از پنج بازی خانگی ۱۵ امتیاز ممکن را بدست آوردند که این آمار بیانگر متحول شدن این تیم است.
همچنین زردپوشان فجر در دور برگشت از سه بازی که در بیرون خانه برگزار کردند تنها یک امتیاز بدست آوردند اگرچه این تیم در خارج از خانه ۲ پنالتی برابر شاهین بوشهر و الومینیوم اراک از دست داد و گرنه می توانست حداکثرامتیاز دیدارهای خارج از خانه را کسب کند.
شاگردان مهابادی که بهترین خط دفاع لیگ را دارند پس از مدت ها که تفاضل گل آنها منفی بود هم اینک به تفاضل به اضافه ۲ رسیده اند تا در این راه هم موفق نشان دهند.
هم اینک در جدول رده بندی فجر پس از انجام ۲۳ بازی با ۳۰ امتیاز در رده هشتم قرار دارد و مس رفسنجان هم با همین تعداد بازی با ۲۵ امتیاز یازدهم است.
در پایان هفته بیست و ششم گل گهر سیرجان با ۴۲ امتیاز صدرنشین است، تیم مس کرمان و پاکدشت تهران هم به ترتیب با ۴۲ و ۳۸ امتیاز دوم و سوم هستند.
تیم های کارون خرمشهر، خونه به خونه بابل و شهرداری ماهشهر هم سه تیم انتهای جدول هستندکه در خطر سقوط به دسته دوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال دسته یک ۱۶ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم های اول و دوم جدول، جواز صعود به لیگ برتر فصل ۹۸ را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
۷۳۶۸ / ۱۸۷۶


منبع :: http://www.irna.ir