کد خبر: 43725تاریخ انتشار : ۱۱:۱۴:۵۹ - شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷

دستور نقشه بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تأمین اجتماعی از سوی شهرداری ارائه نشده است

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس گفت: چون هنوز بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تأمین اجتماعی در طرح جامع شهری شیراز تعریف نشده، شهرداری به ما دستور نقشه نداده است اما علیرغم همه این مسائل پیمان‌کار در حال فعالیت است.

دستور نقشه بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تأمین اجتماعی از سوی شهرداری ارائه نشده است

شعارسال: مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس گفت: چون هنوز بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تأمین اجتماعی در طرح جامع شهری شیراز تعریف نشده، شهرداری به ما دستور نقشه نداده است اما علیرغم همه این مسائل پیمان‌کار در حال فعالیت است.

اکبر امیری در خصوص وضعیت بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تأمین اجتماعی در شیراز اظهار داشت: پیمانکار از مردادماه امسال مراحل کار احداث بیمارستان را آغاز کرده است، حدود ۳ هفته پیش نیز دکتر همتی از اعضای هیئت‌مدیره از کارگاه بازدید کرد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس ادامه داد: در محل احداث بیمارستان نیروها با تجهیزات سنگین مشغول به کار هستند، در حال حاضر بین شهرداری شیراز و سازمان مسکن و شهرسازی در خصوص طرح تفصیلی شهر شیراز مشکلی وجود دارد.

وی افزود: سازمان مسکن و شهرسازی هنوز از لحاظ فنی اطلاعات حدود و ارتفاع زمین را به ما نداده است که بدانیم بر و کف زمین کجاست که از آنجا کار را شروع کنیم.

امیری گفت: از طرفی چون هنوز بیمارستان در طرح جامع شهری تعریف نشده، شهرداری شیراز به ما دستور نقشه نداده است اما علیرغم همه این مسائل پیمان‌کار ما در حال فعالیت است.

وی تصریح کرد: شرکت اتریشی به دلیل خروج آمریکا از برجام، از قرارداد ساخت بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی خارج نشده است و ما هنوز مشغول مذاکره هستیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سفری که تیرماه امسال به شیراز داشت با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای ساخت بنا و تأسیسات بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی تأمین اجتماعی ۳۰۰ میلیارد تومان است، گفته بود: «هفته آینده عملیات اجرایی بیمارستان تأمین اجتماعی در شیراز با سرمایه‌گذار داخلی آغاز می‌شود» اما مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس از ادامه مذاکره با شرکت اتریشی خبر می‌دهد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار : ۱۸بهمن ۹۷، کدخبر:۱۳۹۷۱۱۱۷۰۰۱۲۰۳ ،www.farsnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir