کد خبر: 50682تاریخ انتشار : 11:19:27 - شنبه 18 مه 2019

​ابلاغ مصوبه سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

​ابلاغ مصوبه سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

ایلنا: نماینده مردم لامرد و مهر در دهمین دوره مجلس در جمع اعضای شوراهای شهرستان لامرد از ابلاغ مصوبه سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی خبر داد.

نماینده مردم لامرد و مهر در دهمین دوره مجلس در جمع اعضای شوراهای شهرستان لامرد از ابلاغ مصوبه سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد،سید محسن علوی در جمع اعضای شوراهای شهرستان لامرد با اشاره به پیگیریها در خصوص سهم شهرستانهای لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی اظهار کرد: اثبات سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی؛ بیش از دو سال پیگیری شد که در نتیجه علاوه بر تاثیر آلایندگی این صنایع بر شهرستانهای لامرد و مهر نیز شهرستان پارسیان جزو مصوبه قرار گرفت و بخشی از عوارض آلایندگی صنایع در جنوب استان بوشهر بر اساس قانون به عنوان سهم این شهرستانها مشخص شد.

علوی با اشاره به تقسیم عوارض آلودگی بین استانی برای اولین بار در کشور، ادامه داد: این مصوبه جهت پرداخت از سوی سازمان محیط زیست به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده است و در آینده ای نزدیک با اجرایی شدن مصوبه، عوارض آلایندگی به حساب دهیاریها و شهرداریها واریز میشود که شاهد تحولی در عمران و آبادانی روستاها و شهرها خواهیم بود.


منبع :: ​ابلاغ مصوبه سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  چاه‌های غیرمجاز اجازه آبگیری به بختگان را نمی‌دهند