کد خبر: 44116تاریخ انتشار : 2:02:37 - دوشنبه 18 فوریه 2019

۶۰ خودرو گرفتار در برف فارس امدادرسانی شدند

۶۰ خودرو گرفتار در برف فارس امدادرسانی شدند

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: در روز گذشته ۶۰ خودرو گرفتار در برف محورهای مواصلاتی فارس توسط راهداران امدادرسانی شدند.

حمید احمدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به اینکه در روز گذشته ۱۷ شهرستان فارس دارای بارش باران و چهار شهرستان دارای بارش برف و باران بودهاند، اظهار داشت: روز گذشته ۶۰ خودرو گرفتار در برف توسط راهداران فارس امدادرسانی شدند.

وی با بیان اینکه در روز گذشته در مجموع ۲۴۸ راهدار با کمک ۱۸۶ دستگاه خودرو سبک، نمیه سنگین و سنگین ه ایمنسازی جادهها و امدادرسانی به مسافران مشغول بودهاند، افزود: ۳۲۵ کیلومتر باند توسط نیروهای راهداری فارس برفروبی شدند.

مدیر مرکز مدیریت راههای استان فارس تصریح کرد: در مجموع ۳۶۳ تن شن و نمک برای ایمنسازی جادهها در محورهای مواصلاتی مصرف شد که ۵۹ تن آن نمک بوده است و علاوه بر این ۸۰ لیتر محلول یخزدا نیز در محورهایی که به دلیل سرمای هوا یخبندان بوده مصرف شده است.

خبر جدید  جزئیات حادثه منطقه ماهور از زبان فرماندار ممسنی؛ پیگیری برای دستگیری قاتل ادامه دارد

وی افزود: براساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی، سامانههای تردد شمار و گشتهای شعب راهداری سراسر استان، در حال حاضر به استثنای محور ارسنجان _ مرودشت (حدفاصل روستای علیآباد ملک) که به دلیل عملیات ایمنسازی با محدودیت عبور و مرور روبهرو است مابقی محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

خبر جدید  ۱۳۱ میلیون سهم در بورس استان فارس معامله شد‌‌‌‌

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)