کد خبر: 44582تاریخ انتشار : 1:11:17 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

۵  هزار پایگاه جشن نیکوکاری در استان فارس برپا می‌شود

۵  هزار پایگاه جشن نیکوکاری در استان فارس برپا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان فارس از برپایی ۵ هزار پایگاه جشن نیکوکاری برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد فارس، محمد بذرافشان با بیان اینکه مراسم جشن نیکو کاری در روزهای پانزدهم، شانزدهم و هفدهم اسفند ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برپا میشود، اظهار داشت: امسال این مراسم با شعار "هدیه برای همه" در پنج هزار پایگاه در استان فارس برپا میشود که از این تعداد ۴ هزار پایگاه در مدارس برپا میشود.

مدیرکل امداد فارس با اعلام اینکه سال گذشته در مراسم جشن نیکوکاری ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان توسط مردم نیکاندیش فارس جمعآوری شد، خاطر نشان کرد: بیش از ۴۵ درصد این مبلغ مربوط به کمکهای جمعآوری شده توسط مدارس بود که در بین دانشآموزان نیازمند همان مدرسه توسط رابطین فرهنگی توزیع شد.

خبر جدید  جانشین فرمانده ناجا: کشت خشخاش در ایران واقعیت ندارد/ به‌کارگیری پهپاد و بالگرد در کشف مواد‌مخدر

وی با اشاره به اجرایی شدن طرح خواهر و برادر خواندگی در مدارس استان گفت: این طرح امسال نیز همچون سال گذشته در مدارس اجرا میشود به گونهای که مدارس بهره مند و فاقد دانشآموز نیازمند، کمکهای خود را به مدارس دارای دانشآموز نیازمند همان ناحیه میفرستند و بین آنان توزیع میشود.

بذرافشان با اعلام اینکه در جشن نیکوکاری امسال ۷۰۰ هزار پاکت ویژه کمکهای دانشآموزان در مدارس فارس توزیع می شود، گفت: سال گذشته فارس توانست رتبه اول کشور را از نظر حجم درآمد کمکهای مردمی کسب کند که امید است امسال نیز با حمایت ویژه آموزش و پرورش، بسیج و صدا و سیما بتوانیم با کسب مقام اول، کمکهای قابل توجهی را به نیازمندان ارائه کنیم.

خبر جدید  صادرات رب‌گو‌جه فارس با ابلاغ بخش‌نامه بازگشت ارز صادراتی با مشکل مواجه شد

وی با بیان اینکه امسال مسابقه اینترنتی جشن نیکوکاری در فارس برگزار میشود، افزود: این مسابقه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در فارس برگزار میشود که در پایان به ۴۰ نفر از برندگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۱۱۲ قبضه اسلحه از متخلفان محیط زیست استان فارس کشف شد