کد خبر: 43481تاریخ انتشار : 1:03:51 - یکشنبه 3 فوریه 2019

۵۰۰ سبد کالا به خانواده‌های بی‌بضاعت شیراز اهدا می‌شود

۵۰۰ سبد کالا به خانواده‌های بی‌بضاعت شیراز اهدا می‌شود

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه فجر فارس از توزیع ۵۰۰ سبد کالای اساسی بین خانواده‌های بی‌بضاعت شیراز همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.

سرهنگ پاسدار عباس بنائی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از توزیع ۵۰۰ سبد کالای اساسی بین خانوادههای بیبضاعت شیراز همزمان با ایام دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: در این ایام یک هزار لقمه آسمانی (ساندویج گرم) در مناطق محروم و در پنج محله کمبرخوردار شیراز نیز صبحانه توزیع میشود.

وی با بیان اینکه در ایام دهه فجر نان صلواتی در ۴۰ واحد نانوایی شیراز توزیع میشود، عنوان کرد: برپایی ایستگاه صلواتی، آرایشگاه صلواتی و انجام تست قند خون و فشار خون رایگان در محلات کمبرخوردار شیراز از دیگر برنامههای بسیج اصناف در ایام دهه فجر است.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه فجر فارس از توزیع ۲۰۰ جفت کفش بین دانش اموزان بیبضاعت به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد و خاطر نشان کرد: تعمیر و مرمت میز، نیمکت و صندلی مدارس ۱۰ مدرسه در قالب طرح یک کاسب یک دانشآموز، مرمت و بازسازی ۱۰ منزل مسکونی در مناطق محروم از دیگر ویژه برنامههای دهه فجر اصناف شیراز است.

خبر جدید  نرخ آجیل شب عید در شیراز اعلام شد

سرهنگ پاسدار بنائی از صدور مجوز فروش فوقالعاده و تخفیف ویژه تمامی صنوف در ایام دهه فجر از سوی اتحادیههای صنفی شهرستان شیراز خبر داد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)