کد خبر: 57518تاریخ انتشار : 4:06:46 - شنبه 12 دسامبر 2020

۲۷ خانواده فارسی دیگر عزادار شدند

۲۷ خانواده فارسی دیگر عزادار شدند

زمین لرزه ۴ و ۴ دهم ریشتری عمادده لارستان را لرزاند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، سید روح الله حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: ۲۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که با این موارد جدید، در حال حاضر آمار جان باختگان کرونا ویروس در فارس، از ابتدای شیوع تاکنون به دو هزار و ۷۹۳ نفر رسیده است.
وی اظهار کرد: از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در استان فارس، ۵۲۳ هزار و ۲۷۳ نمونه آزمایشگاهی از افراد بیمار و علامت دار تهیه و به آزمایشگاه‌های تشخیصی در سطح استان ارسال شده که از این تعداد، ۱۵۵ هزار و ۶۷۹ مورد مثبت شناسایی شده است.
حسینی، همچنین آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی استان را از ابتدا شیوع کروناویروس تاکنون، ۱۴۸ هزار و ۱۶۴ نفر اعلام کرد.
وی با اشاره به بستری هزار و ۱۳۹ بیمار مشکوک و یا دارای علامت ابتلا به کروناویروس در بیمارستان‌های استان، اضافه کرد: از این تعداد، ۳۰۳ بیمار کووید۱۹ به دلیل وخامت وضعیت جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، شست و شوی مرتب دست ها، پرهیز از تردد‌های غیرضرور و دوری از دورهمی‌های خانوادگی در پیشگیری از ابتلا به کروناویروس تاثیر به‌سزایی دارد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  شناسایی ۹هزار و ۵۹۴ بیمار جدید در کشور
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: