کد خبر: 44586تاریخ انتشار : 1:11:24 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

۲۱ مرکز گران‌فروشی مرغ و گوشت در استان فارس جریمه شدند

۲۱ مرکز گران‌فروشی مرغ و گوشت در استان فارس جریمه شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از کشف و برخورد با ۲۱ مرکز گران‌فروشی گوشت و مرغ در استان فارس خبر داد و گفت: تنها در بهمن ماه امسال در پی بازدیدهای بازرسان ۲۱ مرکز گران فروشی مواد پروتئین شناسایی و ۲۴۱ میلیون ریال جریمه شدند.

علی مبشری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به برخوردهای قاطع بازرسین اداره کل تعزیرات و حکومتی استان با متخلفان اظهارداشت: در بهمن ماه امسال با اجرای طرح برخورد با گرانفروشی با همکاری دستگاههای متولی ۵۷۵ مورد بازرسی انجام شد که در پی آن یک انبار گوشت منجمد کشف و فرد سودجو که با دلالی و خرید و فروش غیرقانونی گوشت وارداتی موجب اخلال در قیمت این کالای اساسی شده بود، به پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

خبر جدید  قصاص نفس قاتل جهرمی در ملاعام اجرا شد

وی با بیان اینکه گشتهای نظارتی تعزیرات حکومتی با هدف پیشگیری از وقوع تخلف و با جدیت در حال انجام است افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱۱ پرونده احتکار و اخفا کالا کشف و متخلفان به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالجریمه نقدی محکوم شدند و پرونده آنان به مراجع قضایی انتقال داده شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارسبیشترین پرونده تشکیل شده برای متخلفان را در حوزه احتکار اخفا و امتاع کالای اساسی مواد غذایی اعلام کرد و گفت: در حال حاضر با فعالیت ۵۷ اکیپ سیار با همکاری سازمان صمت، اتاق اصناف و دانشگاه علوم پزشکی در تلاش هستیم با متخلفان برخورد شود و شهروندان میتوانند با استفاده از شماره تلفن ۱۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ شکایات خود را به این سامانه اعلام در در کمترین زمان موضوع بررسی شود.

خبر جدید  ارتباط و تعامل نهادهای انقلابی سبب نگرانی شدید دشمن شده است‌

وی با یادآوری اینکه در حوزهقاچاق کالا و ارز تاکنون به ۶ هزار و ۹۴۲ پرونده رسیدگی شده که در مقایسه به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد افزایش داشتهایم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)