کد خبر: 44152تاریخ انتشار : 0:57:52 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019

۱۸۳ روستای فارس دارای دستگاه خودپرداز هستند

۱۸۳ روستای فارس دارای دستگاه خودپرداز هستند

ایلنا: مدیرکل هماهنگی امور شعب پست بانک استان فارس گفت: در حال حاضر۱۸۳ روستا دستگاه خودپرداز به دفاتر ICT روستایی واگذار شده که با ایجاد ۳۳۱ نقطه تماس و شبکه بانکی…

مدیرکل هماهنگی امور شعب پست بانک استان فارس گفت: در حال حاضر۱۸۳ روستا دستگاه خودپرداز به دفاتر ICT روستایی واگذار شده که با ایجاد ۳۳۱ نقطه تماس و شبکه بانکی دسترسی به ۱۸۳ خودپرداز در نقاط روستایی فراهم شده است.

به گزارش ایلنا، احمد فرهمند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پست بانک بهعنوان اولین بانک از طریق باجههای خصوصی بهصورت آنلاین و برخط درحال پرداخت خدمات در روستاها است؛ یادآور شد: پوشش بانکی پست بانک با دو رویکرد توسعه روستا و خدمات پوششی بانک ها به ۲۹ درصد رسیده است.

خبر جدید  امیدوارم تصمیمات تنها روی کاغذ باقی نماند/ استان فارس پذیرای گردشگران کشور های دیگر

مدیرکل هماهنگی امور شعب پست بانک استان فارس گفت: از سال ۸۳ پست بانک بهعنوان یک بانک ملی با هدف استفاده از بسترهای مورد بحث در وزارتارتباطات و گسترش خدمات به رسمیت شناخته شد.

وی با اشاره به تسهیل خدمات رسانی بانکی با هدف اشتغال پایدار روستایی گفت: همچنین در این زمینه از طرح های این حوزه به عنوان تامین کننده مالی حمایت می کنیم.

مدیرکل هماهنگی امور شعب پست بانک استان فارس با اشاره به پیش بینی ۷۲۴ میلیارد ریال اعتبار در بخش تسهیلات به پرداخت ۴۱۲ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف به روستاییان اشاره و عنوان کرد: این تسهیلات با اشتغال هزار و ۶۰ نفر در بخش مختلف وام کارگشایی پرداخت شده است.

خبر جدید  تلاش‌های دشمنان در همراه‌سازی نسل سوم انقلاب، نتیجه عكس داد/ ملت ایران مطیع امر ولایتند

فرهمند افزود: با راه اندازی سامانه جامع بانکی در روستاها افراد از تمام شعب می توانند استفاده کنند ضمن اینکه ارائه سرویس های الکترونیک در روستا آغاز شده است. در راستای دسترسی ۲۴ ساعته مردم به خدمات در فاز اول ۵۹ دستگاه خودپرداز در روستاهای فارس نصب شده است.

فرهمند با اشاره به پوشش ۲۹ درصدی پست بانک در روستاها ابراز کرد: پست بانک جز شاخص ترین بانک ها در ارائه تسهیلات است و محدودیتی در سقف اعتبارات طرح های کسب و کار ندارد چنانچه در پروژههای اشتغال روستایی۲۰ درصد آورده فرد است و ۸۰ درصد بانک تامین میکند.

خبر جدید  تاریک و روشن گردشگری شبانه در شیراز


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,