کد خبر: 44614تاریخ انتشار : ۱۱:۲۴:۱۷ - چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷

۱۵ بیمارستان به صورت همزمان در استان فارس احداث می‌شود

۱۵ بیمارستان به صورت همزمان در استان فارس احداث می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر پانزده بیمارستان در استان فارس در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهرداد شریفی با اعلام رضایت و سپاس وزارت بهداشت از عملکرد حوزه مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه گفت: در حال حاضر پانزده بیمارستان در استان فارس در حال ساخت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به بهرهگیری گسترده دانشگاه از ظرفیت قانونی تهاتر، برای تسویه بدهیهای مالیافزود: میزان تخصیص اعتبار ملی در بیشتر طرحهای عمرانی، نزدیک به ۹۰ درصد بوده است.

وی با اشاره به تصمیم مدیریتی مبنی بر ممنوعیت هزینه کرد از درآمد اختصاصی برای برنامههای عمرانیبه جز در حوزه اورژانسبیان کرد: در سال آیندهاولویتبندی طرحهای عمرانیبر مبنای درصد پیشرفت فیزیکی آنهاصورت میپذیرد و طرحهای با درصد پیشرفت بیشتراولویت بالاتری دارند.

شریفی موضوع تعمیر و نگهداشت تجهیزات، برای پیشگیری از هزینه کردهای جبرانی را بسیار ضروری و دارای اولویت دانست و خواستار توجه بیش از پیش مسئولانو کارشناسان فنی واحدها به این امر مهم شد.

مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه نیز با تقدیر از همه مهندسان و تلاشگران عمرانی حوزه سلامت در فارس گفت: با ارزیابی عملکرد انجام شده، تعدادی از همکاران واحدهای ستادی و بیمارستانها و شبکههای بهداشت و درمان، برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com