کد خبر: 44614تاریخ انتشار : 11:24:17 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

۱۵ بیمارستان به صورت همزمان در استان فارس احداث می‌شود

۱۵ بیمارستان به صورت همزمان در استان فارس احداث می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر پانزده بیمارستان در استان فارس در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهرداد شریفی با اعلام رضایت و سپاس وزارت بهداشت از عملکرد حوزه مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه گفت: در حال حاضر پانزده بیمارستان در استان فارس در حال ساخت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به بهرهگیری گسترده دانشگاه از ظرفیت قانونی تهاتر، برای تسویه بدهیهای مالیافزود: میزان تخصیص اعتبار ملی در بیشتر طرحهای عمرانی، نزدیک به ۹۰ درصد بوده است.

خبر جدید  وقوع مه‌گرفتگی در محور "سپیدان ـ اقلید" و "کازرون ـ دشت ارژن"

وی با اشاره به تصمیم مدیریتی مبنی بر ممنوعیت هزینه کرد از درآمد اختصاصی برای برنامههای عمرانیبه جز در حوزه اورژانسبیان کرد: در سال آیندهاولویتبندی طرحهای عمرانیبر مبنای درصد پیشرفت فیزیکی آنهاصورت میپذیرد و طرحهای با درصد پیشرفت بیشتراولویت بالاتری دارند.

شریفی موضوع تعمیر و نگهداشت تجهیزات، برای پیشگیری از هزینه کردهای جبرانی را بسیار ضروری و دارای اولویت دانست و خواستار توجه بیش از پیش مسئولانو کارشناسان فنی واحدها به این امر مهم شد.

مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه نیز با تقدیر از همه مهندسان و تلاشگران عمرانی حوزه سلامت در فارس گفت: با ارزیابی عملکرد انجام شده، تعدادی از همکاران واحدهای ستادی و بیمارستانها و شبکههای بهداشت و درمان، برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

خبر جدید  بزرگداشت حماسه ۹ دی در ۳۰۰ بقعه مبارکه فارس برگزار می‌شود

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)