کد خبر: 43986تاریخ انتشار : 0:59:50 - شنبه 16 فوریه 2019

۱۱ ایستگاه ورزشی بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز راه‌اندازی شد

۱۱ ایستگاه ورزشی بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز راه‌اندازی شد

معاون سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس از راه‌اندازی ۱۱ ایستگاه ورزشی ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمد ارجمندامروز در مراسم پیادهروی خانوادگی بازنشستگان نیروهای مسلح استان فارس که با استقبال بازنشستگان و خانواده آنان در بوستان شهرک شهید مطهری برگزار شداظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس توجه به ورزش نیروهای بازنشسته را به عنوان یکی از برنامههای اولویتدار دنبال میکند.

وی بیان کرد: در این راستا با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نیز جلسهای برگزار شده و برای توسعه ورزش بازنشستگان نیروهای مسلح قول همکاری دادهاند که امیدواریم این مهم هرچه زودتر محقق شود.

ارجمند افزود: استفاده از ظرفیت هیئتهای ورزشی نیز موضوع دیگری است که با همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در شهرستانهای مختلف به ویژه شیراز برای ورزش بازنشستگان نیروهای مسلح مورد توجه قرار گرفته و در حال پیگیری است.

خبر جدید  استعفای رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز صحت ندارد

معاون سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس با اشاره به فرمایشات و توصیههای رهبر معظم انقلاب در موضوع ورزش به ویژه ورزش همگانی خاطرنشان کرد: بازنشستگان نیروهای مسلح پس از بازنشستگی به نوعی کمتر به ورزش میپردازند که معتقدیم باید طوری برنامهریزی و فرهنگسازی صورت گیرد تا بتوان بیش از پیش این مهم را در بین آنان نهادینه کرد.

مشاور عالی فدراسیون و رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان فارس نیز در این مراسم اظهار داشت: هیئت ورزشهای همگانی استان فارس تاکنون تلاش کرده با همکاری شهرداریها و اداره کل ورزش و جوانان در حد توان امکانات لازم برای انجام ورزش به ویژه ورزش همگانی را در بوستانها فراهم کند.

خبر جدید  راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در ۶۵ نقطه ‌استان فارس ‌/ تجدید پیمان مردم با آرمان‌های انقلاب

سیروس پاکفطرت با اشاره به تلاشها و ایثارگریهای نیروهای مسلح در زمان خدمتشان تصریح کرد: هیئت ورزشهای همگانی در سالهای گذشته برنامهریزی خوبی برای ورزش بازنشستگان نیروهای مسلح داشته و توسعه برنامهها نیز بیش از پیش مورد توجه قرار میگیرد.

پاکفطرت با تاکید بر اینکه نشاط و سلامتی در گروه ورزش همگانی است، افزود: هیئت ورزشهای همگانی استان فارس به ویژه شهر شیراز با داشتن نیروهای متخصص، در قالب ورزش صبحگاهی و یا عصرگاهی ترویج و تشویق مردم به ورزش همگانی را در بیش از ۵۰ ایستگاه ورزشی سلامت مورد توجه قرار داده است.

خبر جدید  شیراز| طرح تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال در مناطق جنوب شرقی کشور اجرا می‌شود

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان فارس با بیان اینکه امروز آمارهای چاقی در بین افراد جامعه نگرانکننده است، افزود: با ورزش کردن به ویژه پیادهروی میتوان از چاقی پیشگیری کرد، مردم باید توجه داشته باشند در هفته حداقل در سه نوبت پیادهروی را در برنامه قرار داده و انجام دهند.

وی از بانوان به عنوان عمود خیمههای ورزش همگانی یاد کرد و گفت: بانوان به عنوان مدیران خانه میتوانند نقش بهسزایی در ترویج ورزش همگانی داشته باشند و در خواست ما این است همواره اعضای خانواده را به ورزش تشویق کنند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)