کد خبر: 57426تاریخ انتشار : 2:15:14 - پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020

یک پرستار در شیراز بر اثر کرونا درگذشت

یک پرستار در شیراز بر اثر کرونا درگذشت

کرونا، جان یکی از پرستاران بیمارستان شهید رجایی شیراز را گرفت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، شهیده “مریم رحیمی” از پرستاران بیمارستان شهید رجایی شیراز، صبح امروز چهارشنبه ۲۱ آبان و بر اثر ابتلا به کرونا، به خیل شهدای سلامت استان فارس و کشور پیوست.

رئیس، معاونان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی طی پیام‌های جداگانه‌ای شهادت این مدافع سلامت را تسلیت گفتند.

با شهادت این پرستار دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شمار شهدای عرصه سلامت در استان فارس به ۵ نفر رسیده است.

مهرزاد لطفی در پیامی، شهادت بانو «مریم رحیمی»، از پرستاران شاغل در بیمارستان شهید رجایی را به بازماندگان آن مرحومه و خانواده سلامت استان تبریک و تسلیت گفت.

خبر جدید  آغاز پایش سلامت در واحدهای پستی فارس

در متن این پیام آمده است:

انالله و انا الیه راجعون

کشور ما امسال خزانی تلخ را تجربه می‌کند و هر روز خبر‌های نگران کننده تری از جان باختن عزیزانمان به گوش می‌رسد و این بار سردی خزان، بار دیگر خانواده سلامت فارس را در بر گرفت و داغی تازه، همه ما را سوگوار کرد.

خانواده سلامت فارس این بار نیز سوگوار فرزندی دیگر شد که زیباترین روز‌های جوانیش، رنگ خزان گرفت و فقدانش برای یکایک ما، اندوهی تلخ بود.

بانو «مریم رحیمی» پرستار خدوم بیمارستان شهید رجایی شیراز که مسیر پرافتخار حیاتش با دفاع از سنگر سلامت، در تلالو شهادت مظلومانه اش جاویدان شد؛ فرزندی شایسته از خانواده غیور سلامت فارس که صادقانه، الگویی ارزشمند از خدمت را برای یکایک ما ترسیم کرد و یاد و خاطره اش تا همیشه در تاریخ سلامت این مرز و بوم می‌درخشد.

خبر جدید  سهم شهرستان‌های فارس از بارش رحمت الهی

اکنون که روز‌های سختی را سپری می‌کنیم و متاسفانه این ویروس ناخوانده، هر روز عزیزان بیشتری را قربانی می‌کند، جا دارد یکایک ما همچون حلقه‌هایی به هم پیوسته از یک زنجیر، در برابر این حجم از تلخی، با تمام قوا عزم خود را جزم کرده و همه همت خود را برای پایان این روز‌ها به کار گیریم تا خون فرزندان شریفی که خالصانه تا پای جان ایستادند، پاس داشته شود.

خبر جدید  آغاز داوری جشنواره ملی و بین المللی عکس «شیراز امروز»

شهادت این بانوی شریف و فرزند گرامی خانواده سلامت استان را به خانواده داغدار آن مرحومه، همکاران عزیزش و تمامی مجموعه سلامت استان صمیمانه تبریک و تسلیت گفته و از ایزد باریتعالی، برای ایشان علو درجات مسالت دارم.

امید است خداوند آن مرحومه مغفوره را با الگویش حضرت زهرا (س) محشور گردانیده و به خانواده و بازماندگان ایشان، صبر جزیل عنایت فرماید.

انتهای پیام/

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: