کد خبر: 56491تاریخ انتشار : 9:10:13 - چهارشنبه 11 مارس 2020

یک مجتمع تجاری در شیراز اجاره اسفند را به مستاجران بخشید

یک مجتمع تجاری در شیراز اجاره اسفند را به مستاجران بخشید

مدیر مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز گفت: با هماهنگی مالکان این مجتمع تجاری محسن و مهراد هامون‌نورد، اجاره بهای اسفندماه واحدهای تجاری این مجموعه به مستاجران بخشیده شد و وجهی از آنان دریافت نمی شود.علی محمد صراطی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و کسادی بازار، نگرانی‌هایی در میان مستاجران و کسبه مستقر در ۸۰ واحد تجاری این مجتمع ایجاد شده بود که این تصمیم در جهت همراهی با آنها در این شرایط سخت اتخاذ شده است.

شعار سال: علی محمد صراطی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و کسادی بازار، نگرانی‌هایی در میان مستاجران و کسبه مستقر در ۸۰ واحد تجاری این مجتمع ایجاد شده بود که این تصمیم در جهت همراهی با آنها در این شرایط سخت اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد که اجاره بهای فروردین ماه ۹۹ نیز به شکل نیم‌بها اخذ شود.

خبر جدید  رهاسازی بیش از ٣٥ میلیون مترمکعب آب برای کشت برنج در فارس

مدیر مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز اظهار داشت: همچنین با سایر دوستان و همکاران در دیگر مجتمع‌های تجاری و برخی واحدهای تجاری سطح شهر نیز مذاکراتی شده که در صورت امکان آنها نیز در این مسیر گام بردارند.

صراطی تصریح کرد: امیدواریم این اقدام به فرهنگ‌سازی و ترویج هرچه بیشتر آن در بیانجامد تا همه با کمک یکدیگر از این شرایط عبور کنیم.

خبر جدید  اجتماعی شدن سلامت، کاهش نابرابری و تبعیض را در پی دارد

در ۲۴ ساعت گذشته، مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا  در فارس گزارش نشده است،  هم اکنون ۵۱ درصد از مبتلایان در بیمارستان بستری هستند و ۴۴ درصد از مبتلایان نیز به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می برند و ۵ درصد نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

خبر جدید  هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت فارس برگزار می‌شود

با شناسایی ۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس  آمار کنونی مبتلایان فارس به ۱۰۴ نفر رسیده است.

سایت شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری تحلیلی خبرآنلاین ، تاریخ انتشار ۱۹ اسفند    ۹۸، کد خبر:   ۱۳۶۲۴۷۱، www.khabaronline.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,