کد خبر: 43882تاریخ انتشار : 2:13:33 - چهارشنبه 13 فوریه 2019

گشایش همزمان چهار نمایشگاه تخصصی در شیراز

گشایش همزمان چهار نمایشگاه تخصصی در شیراز

فجر شهید سپاسی شیراز در هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور شهدای قشقایی را شکست.

آغاز به کار همزمان چهار نمایشگاه تخصصی در شیرازبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس گفت: نخستین نمایشگاه بین المللی خرما و صنایع وابسته، نخستین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیهای تزئینی و صنایع وابسته به همراه پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف و هجدهمین نمایشگاه تبلیغات، چاپ، بستهبندی، بازاریابی و رسانه آغاز به کار کرد.
سید محمود موسوی افزود: نمایشگاه خرما، فرآوری و صنایع وابسته در دو سالن بهار و نرگس با حضور ۶۵ شرکت کننده از استانهای فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان، کرمان، تهران، آذربایجان شرقی و مرکزی در قالب ۱۵۰ غرفه برپا شده است.
موسوی تشریح کرد: نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیهای تزئینی و صنایع وابسته هم در سالن ملاصدرا با مشارکت ۷۲ درصدی شرکتهایی از استان فارس و مابقی از استانهای تهران، بوشهر، آذربایجان شرقی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان برپا شده است.
موسوی بیان کرد: هجدهمین نمایشگاه تخصصی تبلیغات، بازاریابی، رسانه، چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته هم در سالن سرو و با حضور ۲۲ شرکت در قالب ۶۰ غرفه و پانزدهمین دوره از نمایشگاه فرش دستباف در سالن حافظ و با حضور ۱۲۵ شرکت کننده در قالب ۲۳۰ غرفه گشایش یافت.
این نمایشگاهها تا شنبه ۲۷ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۲۱ درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس برپاست.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

خبر جدید  افتتاح ۴ طرح عمرانی بهداشتی در لارستان
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , ,