کد خبر: 51507تاریخ انتشار : 19:17:29 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019

گره امنیتی در فارس نداشتیم

گره امنیتی در فارس نداشتیم

ایلنا: جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تلاش شده که گره امنیتی در استان نداشته باشیم؛ اظهار کرد: مدیریت مطلوب بحران هایی مانند ۷ آبان، دی‌ماه ۹۶، موضوع…

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تلاش شده که گره امنیتی در استان نداشته باشیم؛ اظهار کرد: مدیریت مطلوب بحران هایی مانند ۷ آبان، دی‌ماه ۹۶، موضوع کامیون داران و… با عملیات به موقع مانع از تبدیل شدن این بحران ها به مشکل امنیتی شدیم.

به گزارش ایلنا، سردار احمدعلی گودرزی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی استان فارس با بیان اینکه استان فارس درسال ۹۳ در مجموعه جرائم رتبه ۴ بود و امروز رتبه ۱۰ را دارد؛ خاطر نشان کرد: این نشان می دهد جایگاه فارس ارتقا پیدا کرده است و ۹ استان وضعیتشان پایین تر از فارس است.

خبر جدید  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش‌وپرورش فارس منصوب شد

جانشین فرمانده مرزبانی ناجابا اشاره به حضور ۵ ساله خود در فارس، استان فارس را متشکل از سه مولفه عملیاتی، انتظامی و ترافیکی دانست و بیان کرد: از این رو باید تلاش و هماهنگی لازم انجام میشد؛ چنانچه در سطوح عالی ناجا هر دو سال فرماندهان انتظامی ارزیابی میشوند و در سال ۹۴ و ۹۶ استان فارس رتبه اول در کشور را کسب کرد.

خبر جدید  ورود مسئولان و شخصیت‌های استانی به موضوع مهدی حاجتی/ لزوم حمایت نمایندگان مجلس از طرح‌های شورا

وی همچنین به درگیری مستقیم نیروی انتظامی با بیش از ۳۰ نفر اشرار مسلح و تلف شدن آنها اشاره کرد.

فرمانده سابق انتظامی فارسهمچنین به ارتقا معنویت و کمک به معیشت کارکنان پرداخت و اظهار خرسندی کرد که مدیریت انتظامی استان فارس به سردار حبیبی سپرده شده است.


منبع :: گره امنیتی در فارس نداشتیم

خبر جدید  نجات گنجشک دختر یک ساله را به کام مرگ کشاند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,