کد خبر: 44263تاریخ انتشار : 11:43:33 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس برگزار می شود

گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس برگزار می شود

شیراز- اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی استان فارس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی خورشیدسوار معاون فضای مجازی صداوسیما فارس و محمدجواد کهندل پور معاون فضای مجازی سپاه فجر استان به تشریح برنامه های این گردهمایی پرداختند.

در این نشست که پیش از ظهر چهارشنبه برگزار شد، خورشیدسوار با توجه به بیانات رهبری مبنی بر محور قرار گرفتن جوانان در فضای مجازی، گفت: علت شکل گرفتن معاونت فضای مجازی نیز در این راستا است.

وی با بیان اینکه دوره رسانه های عمودی به سر رسیده است و هر شهروند می تواند یک خبرنگار و تولید کننده محتوا در فضای مجازی باشد، افزود:قبل از فضای مجازی صدا سیما، سپاه فجر فعالیت مستمری در این زمینه داشت.

خبر جدید  واریز عوارض به حساب شهرداری‌ها و دهیار‌های فارس

معاون فضای مجازی صدا و سیما فارس ادامه داد: قطعا در آینده رویدادهای استارت آپ ها و شتاب دهنده ها مورد حمایت قرار می گیرند.

وی در عین حال هدف گردهمایی را ایجاد هم افزایی و شناسایی فعالان و تجلیل از فعالان این حوزه عنوان کرد و افزود: ویژگی این گردهمایی مردمی بودن آن است.

خبر جدید  پخش زنده مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا در سالن‌های ورزشی شیراز

معاون فضای مجازی صدا و سیما فارس ازدو رونمایی دستاوردهای صدا و سیما فارس در حوزه فضای مجازی در این گردمایی خبر داد و گفت: اپلیکیشن جامع شبکه فارس و آرشیو زمانی در سایت صدا و سیما هم اضافه شد. مخاطب تا ۱۶ روز امکان استفاده از این آرشیو دارد.

وی از راه اندازی تلویزیون اجتماعی در شبکه فارس هم خبر داد که بارویکرد شبکه بومی سازی امکان استفاده از پتانسیل شهروند خبرنگار را فراهم ساخته است.

خبر جدید  انتقال پیام امام(ره) و رهبری اولویت تبلیغات اسلامی فارس است

خورشید سوار اضافه کرد: این تلویزیون اجتماعی کاملا دانش بنیان است و توسط کارشناسآن جوان صدا و سیما فارس طراحی شده است و نوعی صرفه جویی ارزی هم به دنبال دارد.

کد خبر ۴۵۴۷۵۷۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,