کد خبر: 44170تاریخ انتشار : 1:58:21 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019

گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران در شیراز

گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران در شیراز

یک شرکت دانش بنیان در شیراز موفق به تولید فیلتر‌های نانو با هدف کاهش آلاینده های هوا شد .

گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران در شیرازبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری فارس گفت: این گردهمایی با حضور حدود یک هزار راهنمای گردشگری و با محوریت معرفی محورهای ثبت جهانی فارس و معرفی جاذبهها و گردشگری مذهبی برگزار می شود.

امیر سبوکی با بیان اینکه این رویداد با توجه به ظرفیت های بالای فارس در مباحث تاریخی، فرهنگی و گردشگری انجام خواهد شد، افزود: معرفی مجموعه سعدیه و باغ دلگشا از برنامههای روز اول گردهمایی است.

خبر جدید  فارس ظرفیت‌های متعددی برای سرمایه‌گذاری شستا دارد
وی، معرفی موزه نظامی خاورمیانه در باغ عفیف آباد، معرفی جاذبههای مذهبی فارس با حضور در حرم احمدبنموسی (ع)، معرفی مساجد کمتر توجه شده استان از جمله مسجد جامع عتیق و مدرسه خان، معرفی بازارهای کمتر دیده شده شیراز همچون؛ حاجی، اردو بازار، سرای مشیر و بازار وکیل و همچنین بازدید از مجموعه زندیه برای روز دوم این گردهمایی پیشبینی شده است.
سبوکی اظهارداشت: سومین روز از این گردهمایی در تالار حافط شیراز برگزار خواهد شد و پس از آن راهنمایان گردشگری شرکت کننده در سیمنارهای گردشگری با هدف توانمندسازی آموزشی راهنمایان گردشگری شرکت میکنند.
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری فارس بازدید از مجموعههای ثبت جهانی فارس با اولویت محور ساسانی را پایان بخش برنامههای گردهمایی راهنمایان گردشگری ایران در آخرین روز اعلام کرد.
استان فارس دارای یک هزار و ۵۰۰ راهنمای گردشگری است.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

خبر جدید  قطع گاز در برخی مناطق شیراز
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,