به‌مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) روز زن و مادر از استادان، کارکنان و معلمان زن شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و مدارس سما تجلیل شد. " />گرامیداشت مقام شامخ زن و مادر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت دیار حافظ
کد خبر: 44638تاریخ انتشار : 12:00:48 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

گرامیداشت مقام شامخ زن و مادر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت

گرامیداشت مقام شامخ زن و مادر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت

به‌مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) روز زن و مادر از استادان، کارکنان و معلمان زن شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و مدارس سما تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرودشت، روز گذشته بهمناسبت میلاد حضرت فاطمه (س)، روز زن و مادر از استادان، کارکنان و معلمان زن شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و مدارس سما تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت به همراه معاونان این دانشگاه با حضور در بخشهای مختلف واحد باتبریک این مناسبت، با اهدای گل از بانوان شاغل در این واحد دانشگاهی قدردانی کرد.

خبر جدید  ایجاد گلخانه آموزشی صنعتی 13 هزار مترمربعی در دانشگاه آزاد مرودشت

سیدابراهیم حسینی باتبریک ولادت باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، در سخنانی درباره ویژگیها و جایگاه زن در جامعه، همچنین فضیلت حضرت زهرا(س) به بیان نکاتی پرداخت و گفت: روز ولادت آن بانوی بزرگوار، روز پاسداشت حرمت زن در جامعه است و تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصوّر است در فاطمه زهرا (س) جلوه کرده است.

خبر جدید  دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم به کمک سیل‌زدگان شتافتند

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,