کد خبر: 44267تاریخ انتشار : 11:43:42 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

کیفرخواست قصاب بیدزردی و همدستش صادر شد

کیفرخواست قصاب بیدزردی و همدستش صادر شد

شیراز- سرپرست دادسرای ناحیه دو و معاون دادستان شیراز از صدور کیفرخواست برای قصاب بیدزردی و همدستش که گوسفندان معیوب و مرده در بیدزرد می فروختند خبرداد.

جمشید فرهادی در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: به دنبال اعلام گزارشی، دو نفر که گوسفندان معیوب و مرده را می فروختند دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در پی پخش کلیپی که نمایانگر خرید گوسفند مرده و معیوب توسط یکی از قصابی ها در منطقه بید زرد است موضوع به سرعت در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفت و با صدور دستورات لازم به ضابطین انتظامی پس از بررسی و شناسایی عوامل ماجرا توسط مامورین دستور دستگیری دو نفر عرضه کنندگان و قصاب که فروشنده بود صادر شد.

خبر جدید  احکام قطعی محکومان شورای شهر و شهردار مرودشت صادر شد

وی افزود: هر دو متهم این پرونده سریعاً‌ دستگیر و محل کسب وی با دستور قضایی تعطیل شده است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: به اتهام این افراد سریعاً برابر قانون از جمله ماده ۶۸۸کتاب پنجم تعزیرات قانون مجازات اسلامی رسیدگی و پرونده آن ها با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

خبر جدید  ویژه برنامه های هفته صنایع دستی در فارس اعلام شد

فرهادی به اتهام این افراد نیز اشاره کرد و افزود: پرونده این افراد به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی و حمل دام غیرمجاز در دادسرای ناحیه دو شیراز در سریع ترین زمان رسیدگی و به دادگاه ارسال شد.

وی با تاکید بر این که دستگاه قضایی در برخورد با افرادی که بخواهند سلامت مردم را به خطر بیندازند قاطع است، بیان کرد: در حال حاضر متهمان روانه زندان شده اند.

خبر جدید  سامانه اینترنتی فروش بلیت جشنواره فجر شیراز از دسترس خارج شد

وی بیان کرد: شهروندان در صورت برخورد با جرایم بلافاصله به مقامات اطلاع دهند تا برخورد قانونی صورت پذیرد.

کد خبر ۴۵۴۷۵۶۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,