کد خبر: 44361تاریخ انتشار : 1:06:25 - جمعه 22 فوریه 2019

کنگره ملی شعر دفاع مقدس به میزبانی شیراز برگزار می‌شود

کنگره ملی شعر دفاع مقدس به میزبانی شیراز برگزار می‌شود

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس از برگزاری کنگره ملی شعر دفاع مقدس در شیراز در ۷ اسفندماه خبر داد.

محمدحسین انصارینژاد در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از برگزاری کنگره ملی شعر دفاع مقدس به میزبانی شیراز خبر داد و اظهار داشت: این کنگره روز هفتم اسفندماه با حضور شاعرانی از سراسر ایراندر مجتمع طلائیه شیراز برگزار میشود.

وی با بیان اینکه ۱۲۰ نفر از شاعران کشوری و برگزیدگان جشنوارههای استانی در این برنامه شرکت دارند، گفت: با توجه به وقفه ۶٫۵ ساله در برگزاری این کنگره استقبال خوبی از این دوره از سوی شاعران شده است.

خبر جدید  ۴۶۵ کیلوگرم تریاک در فارس کشف شد

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان فارس افزود: ۲ هزار و ۸۵۰ شاعر با بیش از ۸ هزار شعر در این کنگره شرکت کردند که پس از بررسی و داوری دقیق برگزیدگان مشخص شدند.

انصارینژاد با اشاره به حضور چهرههای برجسته ادبیات دفاع مقدس در این کنگره بیان کرد: علیرضا قزوه و رضا اسماعیلی از شاعران نامآور دفاع مقدس در این کنگره حضور دارند.

وی با بیان اینکه ۳ نفر از شاعران استان فارس در این دوره از کنگره جزء برگزیدهها هستند، عنوان کرد: در این برنامه علاوه بر تقدیر از شاعران برگزیده از برگزیدگان جشنواره ترنم فتح نیز تقدیر میشود.

خبر جدید  اختتامیه نخستین جشنواره «داستان شیراز» نیمه دوم خردادماه برگزار می‌شود

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان فارس تصریح کرد: تمامی دستگاههای اجرایی مرتبط حوزه فرهنگ از جمله ارشاد اسلامی، حوزه هنری و استانداری فارس در اجرای این کنگره همکاری خوبی داشتند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فاینانس راه آهن شیراز-بوشهر تصویب شد