کد خبر: 44584تاریخ انتشار : 1:11:20 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

کنگره ملی شعر دفاع مقدس| امیر گرامی: شعر دفاع مقدس برای کشور یک ثروت است

کنگره ملی شعر دفاع مقدس| امیر گرامی: شعر دفاع مقدس برای کشور یک ثروت است

رئیس سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدس شعر را ثروتی برای کشور دانست و گفت: باید این ثروت را همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند ایجاد کرد و آن را افزایش داد و برای نیازهای کشور بیشتر استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، امیر سرتیپدوم حمیدرضا گرامیامروز در مراسم اختتامیه بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و دومین جشنواره شعر ترنم حماسه که درمجتمع طلائیه نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت:کنگره شعر با همه فراز و نشیبها به فعالیتهای خود ادامه میدهد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری میفرمایند "اگر بنده شاعر بودم یقیناً در مدح خاطرهسازان قصیده میساختم"، گفت: شعر برای کشور ثروت است و باید این ثروت را ایجاد کرد و افزایش دادو برای نیازهای کشور بهتر و بیشتر استفاده کرد.

خبر جدید  ۷ نفر برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کردند

رئیس سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدستصریح کرد: این جامعه انقلابی است که سببشده شاعرانبروز باشند و برای مسائل اجتماعیو فرهنگی شعر بسرایند.

وی خاطرنشان کرد: علت ادغام و برپایی این کنگره با جشنواره ترنم حماسی این بوده که بخشی از شعر، ترانه و سرود است، آغاز این کار مدت یک سال بهطول انجامیده که امروز نیز نتیجه آن را مشاهده میکنیم.

خبر جدید  تخفیف‌های نوروزی در هتل‌های استان فارس اعمال می‌شود

امیر سرتیپدوم گرامی عنوان کرد: حوزه شعر دفاع مقدس برای خود حرف دارد و حرفهای آن بسیار شنیدنی است، افرادی که در این بخش برگزیده نشدند باید بدانند که برنده هستند چراکه ادامهدهنده این کار در این زمینه هستند.

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۱۰ میلیارد ریال لوازم یدکی احتکار شده در شیراز کشف شد