کد خبر: 44584تاریخ انتشار : 1:11:20 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

کنگره ملی شعر دفاع مقدس| امیر گرامی: شعر دفاع مقدس برای کشور یک ثروت است

کنگره ملی شعر دفاع مقدس| امیر گرامی: شعر دفاع مقدس برای کشور یک ثروت است

رئیس سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدس شعر را ثروتی برای کشور دانست و گفت: باید این ثروت را همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند ایجاد کرد و آن را افزایش داد و برای نیازهای کشور بیشتر استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، امیر سرتیپدوم حمیدرضا گرامیامروز در مراسم اختتامیه بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و دومین جشنواره شعر ترنم حماسه که درمجتمع طلائیه نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت:کنگره شعر با همه فراز و نشیبها به فعالیتهای خود ادامه میدهد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری میفرمایند "اگر بنده شاعر بودم یقیناً در مدح خاطرهسازان قصیده میساختم"، گفت: شعر برای کشور ثروت است و باید این ثروت را ایجاد کرد و افزایش دادو برای نیازهای کشور بهتر و بیشتر استفاده کرد.

رئیس سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدستصریح کرد: این جامعه انقلابی است که سببشده شاعرانبروز باشند و برای مسائل اجتماعیو فرهنگی شعر بسرایند.

وی خاطرنشان کرد: علت ادغام و برپایی این کنگره با جشنواره ترنم حماسی این بوده که بخشی از شعر، ترانه و سرود است، آغاز این کار مدت یک سال بهطول انجامیده که امروز نیز نتیجه آن را مشاهده میکنیم.

امیر سرتیپدوم گرامی عنوان کرد: حوزه شعر دفاع مقدس برای خود حرف دارد و حرفهای آن بسیار شنیدنی است، افرادی که در این بخش برگزیده نشدند باید بدانند که برنده هستند چراکه ادامهدهنده این کار در این زمینه هستند.

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  از قدیمی‌ترین بازار مسقف ایران تا سفره سبز طبیعت را در لارستان ببینید+تصاویر