کد خبر: 44112تاریخ انتشار : 1:53:18 - دوشنبه 18 فوریه 2019

کشف بیش از ۱۰۰۰ کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیربهداشتی در شیراز

کشف بیش از ۱۰۰۰ کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیربهداشتی در شیراز

ایلنا: بیش از یک هزار کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیربهداشتی، از یک باب ترشی و عرقیات فروشی در سطح شهر شیراز، به همت بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهدای والفجر کشف و…

بیش از یک هزار کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیربهداشتی، از یک باب ترشی و عرقیات فروشی در سطح شهر شیراز، به همت بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهدای والفجر کشف و معدوم شد.

به گزارش ایلنا و به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهدای والفجر با اعلام این خبر گفت: بازرسان بهداشتی این مرکز در بازدید از یک باب مغازه ترشی و عرقیات فروشی، مشاهده کردند در این محل رب گوجه فرنگی در شرایط غیربهداشتی تهیه میشود.

خبر جدید  ثبت بیش از ۴ هزار مورد شکایت در سامانه ۱۹۰

محمدعلی محسنی پور افزود: ضمن توقیف تمامی محصول و انجام نمونه برداری و ارسال به آزمایشگاه مواد غذایی، پس از دریافت پاسخ آزمون و اعلام آزمایشگاه مبنی بر غیرقابل مصرف بودن آن، با تشکیل پرونده قضایی برای متصدی محل و متعاقب آن با دستور مقام قضایی نسبت به معدوم کردن این محصول و تعطیلی واحد صنفی اقدام شد.

خبر جدید  چاه‌های غیرمجاز اجازه آبگیری به بختگان را نمی‌دهند

وی از شهروندان خواست تا در خرید محصولات، به شناسنامه بهداشت محصول و تاریخ تولید و انقضاء دقت بیشتری داشته باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، موضوع را به کارشناسان سامانه تلفنی۱۹۰گزارش دهند تا بررسی لازم انجام شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  عمده مشکلات اقتصادی استان در سطح ملی است
بر چسب ها: , , , ,