کد خبر: 57434تاریخ انتشار : 4:40:30 - پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020

کرونا چهار نعل می‌تازد/جدیدترین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در جنوب فارس

کرونا چهار نعل می‌تازد/جدیدترین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در جنوب فارس

جدیدترین وضعیت بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، اسروش سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان درباره جدیدترین اخبار از روند بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان، با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت بستری ۱۳ نفر است، اظهار کرد: تعداد بهبود یافتگان از بیماری کووید ۱۹ در ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز ۳ هزار و ۱۸۷ مورد است.

خبر جدید  فارس در آستانه هشدار قرار گرفته است

او با بیان اینکه موارد مشکوک بستری نیز در این لحظه ۱۰ مورد است، اضافه کرد: تعداد مبتلایان جدید در ۴۸ ساعت گذشته ۶۴ نفر است.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه شهروندان فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند، اضافه کرد: مردم در خانه بمانند و تنها برای موارد ضروری از خانه بیرون آیند.

خبر جدید  روز‌های گرم تابستان و بی آبی در شیراز

سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ادامه داد: شهروندان توصیه‌ها را جدی بگیرند، تا موفق به شکست این ویروس شوند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا چهارشنبه ۲۱ آبان ماه، به ۱۰۹ هزار و ۸۳۶ نفر رسیده است و هزار و ۸۱۰ نفر جان خود را دست داده اند.

خبر جدید  ممانعت از ورود افراد بدون سمت در پرونده‌های قضایی به محاکم

انتهای پیام/

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,