کد خبر: 44464تاریخ انتشار : 1:37:07 - دوشنبه 25 فوریه 2019

کارگاه طراحی پوستر به شیوه فرمالیسم ایرانی برگزار شد

کارگاه طراحی پوستر به شیوه فرمالیسم ایرانی برگزار شد

شیراز- کارگاه طراحی پوستر به شیوه فرمالیسم ایرانی با موضوع دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی توسط حوزه هنری فارس در مرکز شیرازشناسی برگزار شد.

مسئول واحد تجسمی حوزه هنری فارس در پیوند با این رویداد به خبرنگار مهر گفت: در این کارگاه شرکت کنندگان درخصوص موضوع هایی مانند دستاوردهای علمی، فناوری، دفاعی و… دستمایه خلق اثر قرار می گیرد.

سعید عبدالحسینی، با بیان اینکه کارگاه یادشده به مدت ۳ روز برگزار می شود، عنوان کرد: در روز نخست، فرمالیسم به طور تئوری به شرکت کنندگان معرفی و نمونه های ایرانی تبیین می شود سپس در روزهای تولید پوستر به این شیوه انجام می گیرد.

خبر جدید  مخالف ممنوعیت صادرات خرما هستیم

وی به معرفی استادان حاضر در این کارگاه پرداخت و گفت: آقایان محمدمهدی رودکی و محمدعلی کریمی پور از استادان دانشگاه های هنر شیراز به آموزش شرکت کنندگان می پردازند.

عبدالحسینی شرکت کنندگان در این کارگاه سه روزه را ترکیبی از دانشجویان، هنرجویان و علاقه مندان به هنر طراحی دانست و افزود: طی فراخوانی که از سوی حوزه هنری فارس اعلام شد ۳۰ نفر در این کارگاه ها ثبت نام کردند.

خبر جدید  بارش اولین برف زمستان در شیراز

وی مباحث مطرح شده در این رویداد را بر اساس آنچه پس از انقلاب اسلامی به عنوان دستاورد به شمار می رود معرفی کرد و گفت: دستاوردهایی مانند نانوتکنولوژی، فناوری های لیزر، سلول های بنیادین و دیگر موارد دستمایه آثار قرار می گیرند.

مسئول واحد تجسمی حوزه هنری فارس از برگزاری نمایشگاهی از آثار تولیدی کارگاه طراحی پوستر با شیوه فرمالیسم ایرانی خبر داد و گفت: پس از این کارگاه، یک هفته به شرکت کنندگان فرصت داده می شود تا آثار خویش را کامل کرده تا در هفته هنر انقلاب اسلامی که اردیبهشت سال آینده برگزار می شود، به نمایش در آید.

خبر جدید  پژو ۴۰۵ با ۸۹ کیلو تریاک در شیراز توقیف شد

به گزارش خبرنگار مهر، این کارگاه سه روزه توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس در مرکز شیرازشناسی رحال برگزاری است.

کد خبر ۴۵۵۱۳۷۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,