کد خبر: 57494تاریخ انتشار : 16:44:22 - جمعه 11 دسامبر 2020

پلمب واحد‌های صنفی متخلف در مرودشت

پلمب واحد‌های صنفی متخلف در مرودشت

سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: ۲۸۴ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته در کشور جان باختند و ۷۷۸ هزار نفر از بیماران بهبودی یافتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با اشاره به تداوم طرح تشدید نظارت بر صنوف برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، گفت: از زمان اعلام محدودیت‌های کرونا در این شهرستان، ٣۶ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی پلمب شد.
فرشید زینلی افزود: در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، ماموران دایره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری اتحادیه امور صنفی، شبکه بهداشت و درمان و اداره صمت شهرستان مرودشت نظارت مستمر بر واحد‌های صنفی ادامه دارد.
وی گفت: از نخستین ساعات تشدید طرح محدودیت‌ها و فعالیت صنوف غیر ضروری از یکم آذرماه تاکنون، ماموران با همکاری ادارات از ٣١۴ واحد صنفی بازدید کردند که با تذکر به ١۵٠ واحد صنفی، ٣۶ واحد را نیز پلمب کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت به شهروندان توصیه کرد برای پیشگیری از شیوع کرونا ضمن توجه به هشدار‌های کادر درمان و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، در اجرای قوانین اتخاذ شده با پلیس همکاری کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  پرداخت سالانه ۴۰۰ میلیارد تومان خسارت به کشاورزان و دامداران کشور
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: