فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرودشت گفت: پشتوانه عظیم فکری و تجربی بسیج اساتید در رشد و شکوفایی کشور مورد توجه قرار گیرد. " />پشتوانه فکری و تجربی بسیج اساتید مورد توجه قرار گیرد دیار حافظ
کد خبر: 44092تاریخ انتشار : 14:15:37 - یکشنبه 17 فوریه 2019

پشتوانه فکری و تجربی بسیج اساتید مورد توجه قرار گیرد

پشتوانه فکری و تجربی بسیج اساتید مورد توجه قرار گیرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرودشت گفت: پشتوانه عظیم فکری و تجربی بسیج اساتید در رشد و شکوفایی کشور مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرودشت،سرهنگ قاسم جمالی روز گذشته در آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشتبا تسلیت شهادت جمعی از پاسداران و مرزبانان در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جنایت تروریستی در سیستان و بلوچستان نشان از عجز و ناتوانی دشمنان در برابر اراده ملت ایران داشت، گفت: دشمنان فکر میکردند مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال کمرنگ خواهد بود، ولی زمانی که حرکت میلیونی ملت ایران را دیدند، همه معادلات خود را از بین رفته دیده و به همین منظور این جنایت غیرانسانی را رقم زدند.

وی آغاز دهه پنجم انقلاب را تبریک گفت و این دهه را دهه پیشرفت و تعالی انقلاب دانست و نقش بسیج و تفکر بسیجی را در این پیشرفت نقشی پررنگ دانست و افزود: اکنون به برکت تفکر و اندیشه جوانان بسیجی پیشرفتهای علمی خوبی در کشور حاصل شده و بهرهگیری از این توانمندیها در راستای توسعه جامعه نیز دستاوردهای شگرفی به ارمغان آورده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرودشت پشتوانه عظیم فکری و تجربی بسیج اساتید یادآور شد و تصریح کرد: این پشتوانه عظیم میتواند در رشد و شکوفایی کشور و بینیاز شدن از بیگانگان و مقابله جدی با تحریمهای اقتصادی آنان مورد توجه قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با تبریک آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شهادت جمعی از پاسداران و مدافعان امنیت مرزهای ایران در سیستان و بلوچستان در حادثه کور تروریستی را تسلیت گفت و اظهار کرد: در ۲۲ بهمن امسال حماسه بزرگی خلق شد و آنقدر نورافشانی این حماسه درخشان بود که چشم استکبار جهانی تاب نیاورد و در حادثه کور تروریستی جمعی از برادران عزیز پاسدار و مرزبانان این مرزوبوم را به شهادت رساندند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی 60 درصد از هزینه‌ها را غیرشهریه‌ای تأمین کند

سیدابراهیم حسینی از تلاشهای حسین نعمتی تشکر کرد و برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی و برای یاسر زارع بهعنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت آرزوی توفیق روزافزون کرد.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان فارس نیز گفت: خدای بزرگ را شاکریم که دوران کمال انقلاب فرا رسید و انقلاب پختگی خودش را پیدا کرد و اکنون در آغاز دهه پنجم پا به عرصه گام دوم خود که همان تشکیل تمدن نوین اسلامی گذاشته و این رمز پیروزی و پیشرفت انقلاب، همان تبعیت از سیره اهلبیت است.

محمد رنجبر درباره نقش بسیج اساتید در دانشگاهها اظهار کرد: دشمن همواره در پی آن بوده که امید و هویت را از جوان ایرانی بگیرد، اساتید بسیجی در دانشگاهها نقش بسیار مهم و ارزشمندی را در تقویت بنیه علمی، معرفتی، تربیتی و اخلاقی، ایجاد امید و انتقال مفاهیم ارزشمند انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارند که باید از این ظرفیت استفاده کنند و نسبت به تقویت خط انقلاب در دانشگاهها اهتمام ورزند.

وی بیان کرد: سازمان بسیج در نظام اسلامی جایگاه رفیع و بسیار ارزشمندی دارد، بسیجی باید در همه جهات الگو و اسوه بوده و در انجام وظایف، مأموریتها سرآمد و نمونه باشد.

خبر جدید  آگاهی‌بخشی مردم توسط دانشگاه‌ها برای مواجهه با ترفند دشمنان

حسین نعمتی مسئول قبلی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت نیز دستاوردها و موفقیتهای ۴۰ساله انقلاب را یادآور شد و انقلاب را ساخته و پرداخته ملت ایران دانست و گفت: انقلاب ما برابر نظام استکباری غرب، یک نظام نوینی بوده که توانست به دنیا معرفی شود و بدیهی است که در تقابل این دو نظام، نظام استکباری غرب نمیتواند موفقیتهای نظام جمهوری اسلامی را تحمل کند و با وجود اینکه جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشتیم و اکنون وقت میوهدهی این درخت تنومند است، دست از دشمنی خود برنمیدارد و این مسئولیت بسیج را سنگینتر میکند که از انقلاب حراست و پاسداری کند.

مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در سخنان خود به بلوغ و ۴۰سالگی انقلاب پرداخت و درباره تفکر و نظریه چرخش انقلاب گفت: دشمنان و عناصر داخلی که تفکر چرخش انقلاب را مطرح میکنند و اینکه انقلاب در ۴۰ سالگی به افول خواهد رسید، حضرت امام(ره) در پاسخ به این تفکر فرمودند، شک نکنید که انقلاب اسلامی ایران از همه انقلابها جداست هم در پیدایش و هم در مبارزه و هم در انگیزه قیام و شک نکنید که انقلاب اسلامی یک هدیه از سمت خداست.

یاسر زارع به بیان فرمایشهایمقام معظم رهبری در اینباره پرداخت و افزود: مقام معظم رهبری فرمودند چون جامعه ما یک جامعه دینی و مؤمن هست و دین در قلب و اعماق جان مردم نفوذ دارد این انقلاب از همه انقلابها مستثنی بوده و همین استثناست که این انقلاب را در طول ۴۰ سال از تمام بحرانها عبور داده است.

وی بیان کرد: بدون شک ما به حول و قوه الهی با کمک شما استادان و دوستان عزیز، پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت بقیهاللهالاعظم تقدیم خواهیم کرد.

خبر جدید  قوانین دست‌و‌پاگیر؛ چالش این‌روزهای کارآفرینان/ نقدینگی مهار شود

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت از تلاشهای نعمتی در طول دوران تصدی مسئولیت بسیج اساتید این واحد دانشگاهی قدردانی کرد و بسیج اساتید را یکی از ارکان اساسی و رکن تفکر انقلابی در دانشگاهها دانست و افزود: بهعنوان استاد بسیجی وظیفه داریم قلههای پیشرفت را طی کنیم و جامعه را در مسیر پیشرفت، سرعت بیشتری ببخشیم و با روشنگری و افشای نقشههای استکبار، امید را در نسل جوان تقویت کنیم و علاوه بر اینکه مطالب علمی را در کلاس مطرح میکنیم، روحیه انقلابی و بسیجی و شهادت و ایثار را هم در بین دانشجویان ترویج دهیم و این میسر نمیشود مگر به اینکه روحیه انقلابی خودمان را تقویت کنیم.

به گزارش آنا، در این مراسم که معاونان، استادان، مدیران و کارکنان واحد دانشگاهی مرودشت و سروان عباس زارعی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان مرودشت حضور داشتند، با اهدای لوح سپاس و هدیهای از تلاشهای نعمتی قدردانی و حکم مسئولیت جدید بسیج اساتید تقدیم زارع شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,