فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرودشت گفت: پشتوانه عظیم فکری و تجربی بسیج اساتید در رشد و شکوفایی کشور مورد توجه قرار گیرد. " />
کد خبر: 44092تاریخ انتشار : ۱۴:۱۵:۳۷ - یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

پشتوانه فکری و تجربی بسیج اساتید مورد توجه قرار گیرد

پشتوانه فکری و تجربی بسیج اساتید مورد توجه قرار گیرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرودشت گفت: پشتوانه عظیم فکری و تجربی بسیج اساتید در رشد و شکوفایی کشور مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرودشت،سرهنگ قاسم جمالی روز گذشته در آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشتبا تسلیت شهادت جمعی از پاسداران و مرزبانان در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جنایت تروریستی در سیستان و بلوچستان نشان از عجز و ناتوانی دشمنان در برابر اراده ملت ایران داشت، گفت: دشمنان فکر میکردند مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال کمرنگ خواهد بود، ولی زمانی که حرکت میلیونی ملت ایران را دیدند، همه معادلات خود را از بین رفته دیده و به همین منظور این جنایت غیرانسانی را رقم زدند.

وی آغاز دهه پنجم انقلاب را تبریک گفت و این دهه را دهه پیشرفت و تعالی انقلاب دانست و نقش بسیج و تفکر بسیجی را در این پیشرفت نقشی پررنگ دانست و افزود: اکنون به برکت تفکر و اندیشه جوانان بسیجی پیشرفتهای علمی خوبی در کشور حاصل شده و بهرهگیری از این توانمندیها در راستای توسعه جامعه نیز دستاوردهای شگرفی به ارمغان آورده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرودشت پشتوانه عظیم فکری و تجربی بسیج اساتید یادآور شد و تصریح کرد: این پشتوانه عظیم میتواند در رشد و شکوفایی کشور و بینیاز شدن از بیگانگان و مقابله جدی با تحریمهای اقتصادی آنان مورد توجه قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با تبریک آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شهادت جمعی از پاسداران و مدافعان امنیت مرزهای ایران در سیستان و بلوچستان در حادثه کور تروریستی را تسلیت گفت و اظهار کرد: در ۲۲ بهمن امسال حماسه بزرگی خلق شد و آنقدر نورافشانی این حماسه درخشان بود که چشم استکبار جهانی تاب نیاورد و در حادثه کور تروریستی جمعی از برادران عزیز پاسدار و مرزبانان این مرزوبوم را به شهادت رساندند.

سیدابراهیم حسینی از تلاشهای حسین نعمتی تشکر کرد و برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی و برای یاسر زارع بهعنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت آرزوی توفیق روزافزون کرد.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان فارس نیز گفت: خدای بزرگ را شاکریم که دوران کمال انقلاب فرا رسید و انقلاب پختگی خودش را پیدا کرد و اکنون در آغاز دهه پنجم پا به عرصه گام دوم خود که همان تشکیل تمدن نوین اسلامی گذاشته و این رمز پیروزی و پیشرفت انقلاب، همان تبعیت از سیره اهلبیت است.

محمد رنجبر درباره نقش بسیج اساتید در دانشگاهها اظهار کرد: دشمن همواره در پی آن بوده که امید و هویت را از جوان ایرانی بگیرد، اساتید بسیجی در دانشگاهها نقش بسیار مهم و ارزشمندی را در تقویت بنیه علمی، معرفتی، تربیتی و اخلاقی، ایجاد امید و انتقال مفاهیم ارزشمند انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارند که باید از این ظرفیت استفاده کنند و نسبت به تقویت خط انقلاب در دانشگاهها اهتمام ورزند.

وی بیان کرد: سازمان بسیج در نظام اسلامی جایگاه رفیع و بسیار ارزشمندی دارد، بسیجی باید در همه جهات الگو و اسوه بوده و در انجام وظایف، مأموریتها سرآمد و نمونه باشد.

حسین نعمتی مسئول قبلی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت نیز دستاوردها و موفقیتهای ۴۰ساله انقلاب را یادآور شد و انقلاب را ساخته و پرداخته ملت ایران دانست و گفت: انقلاب ما برابر نظام استکباری غرب، یک نظام نوینی بوده که توانست به دنیا معرفی شود و بدیهی است که در تقابل این دو نظام، نظام استکباری غرب نمیتواند موفقیتهای نظام جمهوری اسلامی را تحمل کند و با وجود اینکه جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشتیم و اکنون وقت میوهدهی این درخت تنومند است، دست از دشمنی خود برنمیدارد و این مسئولیت بسیج را سنگینتر میکند که از انقلاب حراست و پاسداری کند.

مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در سخنان خود به بلوغ و ۴۰سالگی انقلاب پرداخت و درباره تفکر و نظریه چرخش انقلاب گفت: دشمنان و عناصر داخلی که تفکر چرخش انقلاب را مطرح میکنند و اینکه انقلاب در ۴۰ سالگی به افول خواهد رسید، حضرت امام(ره) در پاسخ به این تفکر فرمودند، شک نکنید که انقلاب اسلامی ایران از همه انقلابها جداست هم در پیدایش و هم در مبارزه و هم در انگیزه قیام و شک نکنید که انقلاب اسلامی یک هدیه از سمت خداست.

یاسر زارع به بیان فرمایشهایمقام معظم رهبری در اینباره پرداخت و افزود: مقام معظم رهبری فرمودند چون جامعه ما یک جامعه دینی و مؤمن هست و دین در قلب و اعماق جان مردم نفوذ دارد این انقلاب از همه انقلابها مستثنی بوده و همین استثناست که این انقلاب را در طول ۴۰ سال از تمام بحرانها عبور داده است.

وی بیان کرد: بدون شک ما به حول و قوه الهی با کمک شما استادان و دوستان عزیز، پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت بقیهاللهالاعظم تقدیم خواهیم کرد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت از تلاشهای نعمتی در طول دوران تصدی مسئولیت بسیج اساتید این واحد دانشگاهی قدردانی کرد و بسیج اساتید را یکی از ارکان اساسی و رکن تفکر انقلابی در دانشگاهها دانست و افزود: بهعنوان استاد بسیجی وظیفه داریم قلههای پیشرفت را طی کنیم و جامعه را در مسیر پیشرفت، سرعت بیشتری ببخشیم و با روشنگری و افشای نقشههای استکبار، امید را در نسل جوان تقویت کنیم و علاوه بر اینکه مطالب علمی را در کلاس مطرح میکنیم، روحیه انقلابی و بسیجی و شهادت و ایثار را هم در بین دانشجویان ترویج دهیم و این میسر نمیشود مگر به اینکه روحیه انقلابی خودمان را تقویت کنیم.

به گزارش آنا، در این مراسم که معاونان، استادان، مدیران و کارکنان واحد دانشگاهی مرودشت و سروان عباس زارعی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان مرودشت حضور داشتند، با اهدای لوح سپاس و هدیهای از تلاشهای نعمتی قدردانی و حکم مسئولیت جدید بسیج اساتید تقدیم زارع شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir