کد خبر: 43547تاریخ انتشار : 11:34:13 - دوشنبه 4 فوریه 2019

پروژه های دهه فجر کازرون افتتاح شد

پروژه های دهه فجر کازرون افتتاح شد

کازرون- همزمان با دهه مبارک فجر با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس بخشی از پروژه های شهرستان کازرون افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار فارس در جریان افتتاح این پروژه ها در جمع مردم شهرستان کازرون ضمن ابراز خرسندی از فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، افزود: نظام جمهوری اسلامی طی ۴۰ سال گذشته خدمات ارزنده ای در حوزه های مختلف به مردم شریف ایران ارائه داده است.

استاندار فارس یکی از بزرگترین نعمات انقلاب اسلامی را امکان حضور مردم در تعیین سرنوشت خود دانست و عنوان کرد: این قدرت حضور در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها در قالب انتخاب رئیس جمهور و قوه مجریه، انتخاب نمایندگان مجلس و قوه مقننه و انتخاب مجلس خبرگان رهبری و نظارت بر عملکرد نمود می یابد.

وی ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی مردم ایران، حکومت به صورت موروثی اداره می شد و یک شخص برای همه مردم تصمیم می گرفت و همه باید از این تصمیم تبعیت می کردند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی هر یک از ما در تصمیم گیری ها شریک هستیم.

رحیمی تاکید کرد: دستاوردهای امروز انقلاب در اثر همین بینش و نگرش مبتنی بر حضور مردم در تصمیم گیری ها به دست آمده است.

استاندار فارس با بیان اینکه همزمان به چهلمین فجر انقلاب اسلامی حدود هزار و ۷۰ پروژه با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۴۰ میلیارد تومان در نقاط مختلف استان به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: در شهرستان کازرون نیز پروژه های در خور توجهی از جمله گازرسانی و بیمارستان افتتاح می شود.

رحیمی استقلال و آزادی را از دیگر دستاوردهای بزرگ انقلاب برشمرد و افزود: امروز ما مطیع و تابع هیچ حکومتی تحت عنوان حکومت های استبدادی و سلطه گر در سطح جهان نیستیم و ایران اسلامی امروز خود درباره منافع ملی و آینده مردم و کشور تصمیم می گیرد.

وی ادامه داد: بدون تردید به دست آوردن این استقلال هزینه هایی دارد و مردم از ابتدای انقلاب با ایثارگری ها و جانفشانی های خود پشتوانه نظام برای عبور از بحران ها بوده اند.

استاندار فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز دشمنان جنگی تمام عیار با تحریم های اقتصادی آغاز کرده اند ابراز امیدواری کرد: همچون گذشته با حمایت و پشتوانه مردم و توکل بر خدا بر این شرایط نیز فائق خواهیم شد.

کد خبر ۴۵۳۳۱۰۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کرونا بهانه مسابقه خاطره نویسی در شیراز شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,