کد خبر: 44658تاریخ انتشار : 1:04:36 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

پروژه فاضلاب شرق صدرا در اسرع وقت به نتیجه برسد

پروژه فاضلاب شرق صدرا در اسرع وقت به نتیجه برسد

ایلنا: استاندار فارس با بیان اینکه انتظار است شرکت عمران این شهر کمک کنند تا پروژه فاضلاب شرق صدرا در اسرع وقت به نتیجه برسد، گفت: این هدف باید مستمر دنبال شود تا…

استاندار فارس با بیان اینکه انتظار است شرکت عمران این شهر کمک کنند تا پروژه فاضلاب شرق صدرا در اسرع وقت به نتیجه برسد، گفت: این هدف باید مستمر دنبال شود تا صدرا نسبت به شهرهای دیگر از این ویژگی شاخص برخوردار باشد.

به گزارش ایلنا، عنایتالله رحیمی بیان کرد:اگر قرار است کسی در حاشیه شیراز ساکن شود زمانی که ویژگی برجسته صدرا را ببیند در این شهر مستقر خواهد شد. صدرا یک شهر دانشگاهی است که استقرار پردیسهای دیگر در آن میتواند استمرار یابد.

خبر جدید  برگزاری سمینار تخصصی پیشگیری از تصرفات غیر قانونی اراضی ملی در شیراز

به گفته وی همخوانی صدرا با یک شهر سبز، دانشگاهی و درمانی از ویژگیهای بینظیری است که باید از آن استفاده مطلوب شود.

استاندار فارس با اشاره به اینکه صدرا، شهر خلاق و جزو پنج شهر پایتختی کتاب است که میتواند به شهری فرهنگی هم تبدیل شود ادامه داد: این در حالی است که مطالعات اتصال شهر جدید صدرا از طریق ایجاد تونل در مسیرتنگه خیاره به آزاد راه شیراز-اصفهان با هدف ایجاد کریدور ارتباطی در دستور کار شرکت عمران صدرا قرار گیرد.

خبر جدید  شهروندان شیرازی و مسافران، خیابان‌های مجاور رودخانه خشک را تخلیه کنند

رحیمی خاطرنشان کرد: اقدامات مطلوبی سالهای گذشته بهویژه در دولت تدبیر و امید در شهر صدرا انجام شده، طوریکه پروژههای در دست اجرا، بهرهبرداری شده و کلنگزنی شده این شهر تداوم یابد.

رحیمی خواستار گسترش فضای سبز صدرا شد و به تسریع در روند علمیات اجرایی اکو پارک این شهر تاکید کرد و گفت: فضای سبز شهر صدرا قابلیت تبدیل به یک برند دارد.

خبر جدید  کارناوال مرگ در مسیر لار- جهرم/ ۴ نفر کشته و زخمی شدند

استاندار فارس با اشاره به مشکل تعاونیهای مسکن موجود در این شهر گفت: با رفع مشکل تعاونیها زمینه ساخت و ساز، رونق و ایجاد اشتغال فراهم خواهد شد.

رحیمی بر ایجاد بسترهای لازم برای جذب سرمایهگذاران داخلی و خارجی در این شهر هم تاکید و اظهار کرد: شهر صدرا به عنوان یک شهر رو به رشد و پیشرو باید سرعت بیشتری مطرح شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,