کد خبر: 44588تاریخ انتشار : 1:25:33 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

وکلا اعتمادسازی را در میان مردم افزایش دهند

وکلا اعتمادسازی را در میان مردم افزایش دهند

شیراز _ رئیس کانون وکلای دادگستری فارس گفت: وکیل ها باید در جامعه و میان مردم اعتمادسازی را افزایش دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، هومان پارسا شامگاه سه شنبه در همایش روز وکیل افزود: در طی سالیان سال اسم وکیل ها توسط افراد هایی تخریب شد و محبوبت و اعتماد مردم به ما از بین رفت.

با اشاره به اعتماد سازی وکلا در میان مردم تصریح کرد: وضعیت مَعشیت و اقتصادی مردم نابسامان است و تقاضا دارم با مردم و شهروندان در امور وکالت مدارا و انصاف را رعایت کنند.

خبر جدید  دومین مرحله اردوی تیم ملی اسکواش پسران کشور در شیراز آغاز شد

وی ادامه داد: حقوق مردم وکمک به اقشار آسیب دیده را رعایت کنند الزاماً در اختلافات خانوادگی وکیل ها سعی بر این داشته باشند که بین خانواده ها سازش و مصالحه بیاندازد و به دادگاه کشانده نشود.

در ادامه این نشستمعاون قضایی و برنامه ریزی دادگستری استان فارس نیز گفت:شغل وکالت یک تجارت یا سرمایه گذاری نیست بلکه یک وکیل باید در تمام امور وکالت خود انصاف و عدالت را رعایت کنند.

خبر جدید  مسیر توسعه استان فارس از توجه به شرکت های دانش بیان است

عبدالنبی نجمی با اشاره به شغل وکالت تصریح کرد:وکیل ها اگر در این شغل با علاقه و عشق کار نکنند بهتر است کار را کنار گذارند زیرا هیچ موفقیتی بدون علاقه صورت نخواهد گرفت.

وی ادامه داد: من در طی ۲۸ سال خدمت در شغل وکالت و قضاوت اگر علاقه و پشتکار نداشتم امروزه نمی‌توانستم موفقیتی را برای خود کسب کنم.

خبر جدید  عدم توجه شهرداری شیراز به مناسب سازی معابر برای معلولان

معاون دادگستری فارس در اختصاص به اعتماد مردم به جامعه حقوقی یادآور شد: ما باید اعتماد مردم را در اختصاص به جامعه حقوقی و قضاوت را به مردم باز گردانیم.

وی افزود:ما باید جستجو کنیم و راهی بیابیم که از کجا به جامعه وکلا و حقوقی صدمه ای وارد شدهو خود را اصلاح کنیم.

کد خبر ۴۵۵۳۵۸۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,