به گزارش خبرگزاری برنا ازفارس ،محسن سالاری در مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان با تبریک سالروز فجر چهلم و قدردانی از جامعه ورزش فارس به جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با بیان اینکه کاندیداهای حاضر در این مجمع مراحل گزینشی را بخوبی طی کرده اند گفت : ورزش هاکی یک رشته المپیکی بوده و باید در روند توسعه و رشد روزافزون آن گامهای موثری برداشته شود .
وی افزود : امیدوارم فرد منتخب اتفاقات خوبی را در ورزش هاکی فارس رقم بزند و این رشته هم در آینده نزدیک بتواند انتظارات مردم و ورزشکاران را برآورده سازد و به جایگاه واقعی خود بازگردد.
معاون توسعه ورزش استان با بیان اینکه ورزش هاکی ایران در رشته سالنی و چمنی فعالیت می کند گفت : استان فارس منابع و پتانسیل های خوبی برای برگزاری رقابتهای جهانی دارد و در توسعه زیرساختهای ورزشی شرایط مناسبی را فراهم کرده است و امیدوارم با حمایت فدراسیون بتوانیم یک زمین چمن مصنوعی احداث کرده و میزبان رقابتهای بین المللی باشیم .
سالاری با اشاره به اینکه عدم مشارکت بخش خصوصی یک نکته مبهم است و باید به صورت ویژه به آن پرداخته شود افزود : یکی از موارد مهمی که کاندیدای منتخب باید در نظر داشته باشد توجه به باشگاهها و درآمدزایی می باشد زیرا دولت به تنهایی نمی تواند زیرساختها را ایجاد کند و بطور حتم رئیس هیات باید در همه زمینه ها ورود بخش خصوصی به ورزش هاکی را مدنظر قرار دهد .
وی در پایان گفت : امیدوارم با کمک اعضای مجمع ، حمایت فدراسیون و همچنین زحمات همکارانمان در اداره کل ، ورزش هاکی فارس سهم بیشتری در اردوی تیم ملی و سایر بخشهای این ورزش داشته باشیم .