کد خبر: 44329تاریخ انتشار : 11:14:32 - پنج‌شنبه 21 فوریه 2019

هیچ یتیمی در فارس تا پایان ۹۸ بدون مسکن نمی‌ماند

هیچ یتیمی در فارس تا پایان ۹۸ بدون مسکن نمی‌ماند

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، به دنبال این هستیم تا پایان سال ۹۸ هیچ یتیمی تحت پوشش کمیته امداد بدون مسکن نباشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمدبذرافشان شب گذشته در گردهمایی نیکاندیشان شیرازی که به مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس موسسه خیریه فرهنگی دارالاکرام شعبه گل نرگس با عنوان "ما و مسئولیت اجتماعی" برگزار شد، اظهار داشت: امسال با حمایت خوب نیکاندیشان یکهزار و ۴۰۰ خانه برای نیازمندان ساخته و یا خریداری شد که در سال ۹۸ نهضت تامین مسکن برای نیازمندان کمیته امداد ادامه مییابد.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس همچنین با قدردانی از نیکاندیشان و فعالیتهای موسسه خیریه فرهنگی دارالاکرام شعبه گل نرگس شیراز اظهار داشت: امروز معتقدیم نیکاندیشان که در هر راه خیر قدم بر میدارند در واقع شاگرد زرنگهای خدا هستند که بسیار زیرکانه مشق احسان را خوب نوشتند.

وی با بیان اینکه استان فارس همواره در قله نیکورزی، مهرورزی و کمک کردن به دیگران است افزود: دغدغهای که در نیکاندیشی و امورخیریهها در کشور و این استان داریم این است که فعالیتها و کمکها هدایت شده و کارشناسی شده براساس نیازها نیست.

خبر جدید  نخستین جشنواره ملی « آرای جایگزین حبس» در شیراز برگزار می‌شود

بذرافشان با تاکید بر اینکه امروز باید خدمات خیریهها تخصصی ارائه شود، بیان کرد: آنچه موسسه خیریه فرهنگی دارالاکرام شعبه گل نرگس شیراز در حوزه تحصیل دانشآموزان بیبضاعت ورود کرده بسیار مهم و تاثیرگذار است و باید به عنوان الگو مورد توجه سایر خیریهها در انجام فعالیتهای تخصصی صورت گیرد.

خبر جدید  بیش از ۷۳۰ کیلو تریاک در استان فارس کشف شد

مدیرکل کمیته امداد استان فارس همچنین به بخشی از این دستاوردهای خیران در همکاری با کمیته امداد استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ هزار مشترک ارائه دهنده صدقات و بیش از ۱۰۰ هزار حامی ایتام در فارس هستند که از سراسر دنیا و کشور به یتیمان و افراد بی بضاعت این استان کمکرسانی میکنند.

خبر جدید  یک شکست و یک پیروزی سهم نمایندگان فارس در ایستگاه آخر لیگ دسته یک

به گزارش تسنیم، در مراسم آغاز چهارمین سال فعالیت موسسه فرهنگی دارالاکرام شعبه شیراز از ۱۵ نفر از برترین حامیان این موسسه تجلیل شد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)