کد خبر: 43822تاریخ انتشار : 0:53:12 - سه‌شنبه 12 فوریه 2019

هیچ گروهی نمی‌تواند انقلاب اسلامی را به نام خود مصادره کند/ با تدبیر و برنامه‌ریزی از مشکلات عبور می‌کنیم

هیچ گروهی نمی‌تواند انقلاب اسلامی را به نام خود مصادره کند/ با تدبیر و برنامه‌ریزی از مشکلات عبور می‌کنیم

ایلنا: معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچ گروهی نمی‌تواند انقلاب اسلامی را به نام خود مصادره کند، افزود: انقلاب اسلامی جزو معدود انقلاب‌هایی است که به سرعت به…

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچ گروهی نمی‌تواند انقلاب اسلامی را به نام خود مصادره کند، افزود: انقلاب اسلامی جزو معدود انقلاب‌هایی است که به سرعت به اهداف خود نزدیک شد و این در حالیست که در کمتر از یک سال پس از پیروزی قانون اساسی تدوین شد و این حرکت برای این بود که مسائل خود را با قانون پیگیری کند.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شیراز گفت: ملت ایران امروز در ۴۰ سالگی انقلاب آمدهاند تا با امام و رهبری و آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پدیده بزرگ قرن بود، افزود: انقلابی که با متفکران، نخبگان و صاحبنظران شروع شد و با کمک توده مردم به پیروزی رسید.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: انقلاب اسلامی انقلابی تاریخی بود اما در تاریخ نماند این در حالیست که انقلاب اسلامی متعلق به همه نسلها است و جوانان ما هنوز به انقلاب دلبسته هستند همانند مردان و زنانی که انقلاب کردند.

خبر جدید  بررسی مشکلات قضایی 124 نفر مراجعان توسط مسئولان قضایی استان فارس

به گفته جهانگیری انقلاب اسلامی راهی تازه در برابر ملت و جهان گشود.

معاون اول رئیس جمهور بیان کرد: انقلاب اسلامی نسلی نو و جامعهای نو بنا نهاد. امام خمینی با همراهی یاران و فداکاران خود انقلابی بنا نهاد که براساس اسلام و آرا ملت شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب امروز نیز همان راه و همان اهداف را با صدای رسا اعلام میکند ادامه داد: انقلاب اسلامی سرمایهای برای عبور از مشکلات است و ما میتوانیم با روح مشارکت عمومی بر مشکلات فائق آییم.

جهانگیری خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی چتری بود بر سر همه و امروز همه ذیل انقلاب اسلامی هستندبطوریکه انقلاب اسلامی مثل امام و مانند رهبری متعلق به همه ایرانیان است.

جهانگیری تصریح کرد: ناراحتی امروز آمریکا از این است که ایران قدرتمند و بزرگ را از دست داده است

وی اعتقاد دارد که امریکایی ها از اینکه یک کشور نیرومند را در منطقه حساس خاورمیانه و خلیج فارس از دست دادند، رنج میبرند.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه امنیت امروز ما مثال زدنی است گفت: امنیتی که امروز ایران دارد هیچ کشوری ندارد، به کشورهای همسایه به عراق و سوریه نگاه کنید. ایران امروز لنگرگاه امنیت منطقه است.

خبر جدید  بنای تاریخی منشی باشی شیراز نیازمند مرمت و بازسازی است

وی با اشاره به جایگاه امروز ایران اسلامی بیان کرد: رییس جمهور آمریکا بدون اجازه وارد کشور عراق میشود اما مسئولان انقلاب اسلامی به هر کشوری وارد شوند با افتخار به استقبال آنها میآیند.

جهانگیری تصریح کرد: برای تحقق عدالت خیلی تلاش شده اما هنوز راه زیادی باقی مانده است و ما تا تحقق کامل عدالت و رفع کامل محرومیتها از پای نخواهیم نشست.

وی به توسعه علمی، پزشکی و دانشگاهی ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب اسلامی ۲۰ سال است که پرچم توسعه علم را برافراشته و امروز دانشگاههای ایران اسلامی در جهان سرآمد است. پزشکی ایران زبانزد است در همین شیراز عملهای جراحی میشود که تنها در چند کشور محدود انجام میشود.

معاون اول رئیسجمهور بیان کرد: ما به وحدت و انسجام نیاز داریم ما به گفتگو و مدارا نیاز داریم. امروز امریکا اعلام کرده که جنگ اقتصادی علیه ملت ایران راه انداخته است.

خبر جدید  ضرورت گسترش طرح «پنج شنبه های صورتی» برای غربالگری زنان/ ترک درمان بیماران مبتلا به سرطان سینه براثر افزایش هزینه‌ها

جهانگیری با بیان اینکه امروز هدف دشمن از تحریم به زانو درآوردن ملت ایران است، گفت: میخواهند مانع نیازهای اصلی ملت ایران شوند اما حضور ملت در ۲۲ بهمن نشان داد که آمریکا بار دیگر شکست میخورد.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: . امروز ۹۶ درصد داروی مورد نیاز در داخل کشور تولید میشود.

وی با اشاره به اینکه بیکاری، مشکلات اقتصادی و سختی معیشت وجود دارد گفت: اما مشکلات به معنای بن بست نیست ما با تدبیر با برنامهریزی میتوانیم از مشکلات عبور کنیم. صاحبنظران و نخبگان باید به کمک مسئولان بیایند.

وی به محدودیتها و مشکلات استان فارس اشاره کرد و افزود: استان فارس رو به توسعه است و باید مسئولان کمک کنند تا هر چه زودتر پروژههای توسعه فارس از جمله راه آهن به بهرهبرداری برسد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,