کد خبر: 44532تاریخ انتشار : 1:29:40 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019

همایش ریحانه النبی، نگاه جوانان به حضرت زهرا(س) را متحول کرد

همایش ریحانه النبی، نگاه جوانان به حضرت زهرا(س) را متحول کرد

شیراز- دبیر اجرایی سومین همایش ملی ریحانه النبی گفت: طی سه روز برگزاری این همایش در شهرستان مُهر، با جوانان و دخترانی روبرو می شویم که نگاهشان به حضرت زهرا(س) متحول شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کورش کمالی سروستانی، بعداز ظهر دوشنبه در مراسم اهدای جایزه کتاب سال ریحانه النبی(س) در شهرستان مُهر، ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی تمام عوامل و دست اندرکاران برگزاری این همایش به ویژه حجت الاسلام والمسلمین موسوی لاری و دکتر تیمور قاسمی دبیر منطقه ای همایش، با اشاره به نگاه دیگر ادیان به زنان مقدس افزود: کافی است نگاه مسیحیان به حضرت مریم را با نگاه خودمان به حضرت فاطمه (س) مقایسه کنیم، می بینیم که در نگاه آنها حضرت مریم نماد هنر، نقاشی، شور، صلح، دوستی، محبت و شکرانه است.

خبر جدید  وزش باد مانع اطفا حریق کامل در کوهمره سرخی است

وی ادامه داد: همانگونه که حضرت آیت الله جوادی آملی اشاره فرمودند؛ شاعران تا امروز به اندازه کافی از حزن و مظلومیت حضرت فاطمه (س) گفته اند و زمان گفتن از حماسه، محبت و عشق آن حضرت است.

کمالی سروستانی، با اشاره به تحولات ایجاد شده در سومین همایش ملی ریحانه النبی نسبت به ۲ همایش قبل افزود: یکی از این تحولات رسیدن به بخش انتخاب کتاب سال ریحانه النبی بود که امسال برای نخستین بار این جایزه اهدا می شود.

خبر جدید  واژگونی خودرو در محور میمند ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

کتاب «منشور بین المللی اسلام؛ شرح خطبه حضرت زهرا (س)» تالیف سید مجتبی برهانی در ۱۰ مجلد که از انتشارات بیت الاحزان قم به چاپ رسیده است، به عنوان کتاب برگزیده معرفی شد.

کد خبر ۴۵۵۲۳۱۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,