معاون فرماندار جهرم گفت: واقع‌نگری و علمی‌بودن برنامه‌ها و راهکارها، رمز موفقیت در امور است و امروزه برای موفقیت در هر کاری باید با دانشگاه هماهنگ بود. " />هماهنگی با دانشگاه برای موفقیت در کارها لازم است دیار حافظ
کد خبر: 43962تاریخ انتشار : 2:04:34 - جمعه 15 فوریه 2019

هماهنگی با دانشگاه برای موفقیت در کارها لازم است

هماهنگی با دانشگاه برای موفقیت در کارها لازم است

معاون فرماندار جهرم گفت: واقع‌نگری و علمی‌بودن برنامه‌ها و راهکارها، رمز موفقیت در امور است و امروزه برای موفقیت در هر کاری باید با دانشگاه هماهنگ بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جهرم،ایرج قناعتیان صبح امروز در بازدید از مجتمع علمی آموزشی سمای جهرم گفت: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هر سازمانی است و باید به این مهم توجه ویژهای شود.

وی راه موفقیت برنامهها را واقعنگری در آن عنوان کرد و افزود: واقعنگری و علمی بودن برنامهها و راهکارها، رمز موفقیت در امور است و امروزه برای موفقیت در هر کاری باید با دانشگاه هماهنگ بود؛ چراکه غفلت از دانشگاه یعنی غفلت از علم و غفلت از علم یعنی آزمونوخطا و آزمونوخطا در محیطهای علمی و غیرعلمی مردود است.

فاطمه آگاه معاون سمای جهرم نیز با تشریح طرح پرورش قارچ صدفی، خوراکی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و مهارتآموزی دانش آموزان گفت: همه مراحل پرورش قارچ توسط دانش آموزان و با نظارت همکاران انجام میگیرد که برای آنها گواهینامه مهارت صادر میشود.

به گزارش آنا، مسئولان از نمایشگاه فعالیتهای دانشآموزی سمای جهرم شامل هنرهای دستی، پرورش گل و گیاه، طرح کشت قارچ و خلاقیتهای فرهنگی و هنری بازدید کردند که طرح پرورش قارچ با استقبال ویژه بازدیدکنندگان روبرو شد.

خبر جدید  تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با آرمان‌های انقلاب

انتهای پیام/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,