رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: نیروی انتظامی بازوی نظام و مایه آرامش و آسایش مردم بوده و تجلیل از آنها به‌منزله تقویت ساختار سیاسی و اجتماعی كشور است. " />
کد خبر: 51491تاریخ انتشار : ۲۰:۴۱:۱۹ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

نیروی انتظامی بازوی نظام و مایه آسایش و آرامش مردم است

نیروی انتظامی بازوی نظام و مایه آسایش و آرامش مردم است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: نیروی انتظامی بازوی نظام و مایه آرامش و آسایش مردم بوده و تجلیل از آنها به‌منزله تقویت ساختار سیاسی و اجتماعی كشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، صبح امروز گردهمایی معتمدین، فرهیختگان و برخی از مسئولان لارستان بهمنظور تجلیل از خدمات نیروی انتظامی این شهرستان با حضور رئیس، معاونان و تعدادی از كاركناندانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در حسينه سيدالشهدای اين شهربرگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در این مراسمبا قدردانی از نقش مؤثر نیروی انتظامی در پیشگیری از جرم در جامعه گفت: این نیروی كارآمد به عنوان بازوی نظام،رهبری و مایه آرامش و آسایش مردم بوده و تجلیلاز آنها به منزله تقویت ساختار سیاسی و اجتماعی كشور است.

مهدی زارع افزود: جایگاه فرماندهی نیروی انتظامی لارستان در این راستاقابل تقدیر بوده و میتواند الگویی برای نهادهای انتظامی و امنیتی دیگر شهرستانهای كشور باشد.

در ادامه این جلسه مسئولان حاضر در مراسم درباره اهمیت فعالیتهای نیروی انتظامی بهمنظور مبارزه با مفاسد اجتماعی و اقتصادی و دیگر جرایممطالبی را مطرح كرده و راهكارهای اجرایی كاهش جرم و مبارزه با آن را ارائه کردند.

فرماندهانتظامی شهرستان لارستان نیز در این مراسم اظهار کرد: پلیس به عنوان ضابط عام قوهقضائیه و نیروی بازدارنده و فعال در عرصههای اجتماعی ممكن است مورد هجمههای غیرمنصفانه دشمنان قرار بگیرد كه این امر نشاندهنده خنثی نبودن این نیروی مهم و قدرتمند در برابر انواع جرایم و مفاسد اجتماعی است و بدون تردید اگر پلیسمنفعلانه عمل میكرد، این حجم از غرضورزیها و كینهتوزیها علیه سربازان انقلاب و رهبری وجود نداشت.

داوود امجدی در ادامه خواستار حمایت همهجانبه فرهیختگان، معتمدان و مسئولان شهرستان لارستان از نیروی انتظامی شد و از آنان خواستانتقادهایخود را از طریق قانونی و مشخص شده پیگیری كنند.

در پایان این مراسم از فرماندهانتظامی شهرستان لارستان و دیگر مسئولان این حوزه تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در لارستان اظهار کرد: بدونتردید ارتباط نزدیکنهادهای امنیتی و انتظامی با مردم موجب تقویت نظام اسلامی خواهد شد و شایسته است كه دانشگاهیان بهمنظور جلوگیری از بحرانهای اجتماعی، راهكارهای خود را به نهادهای مربوطه ارائه دهند.

وی متذكر شد: دانشگاهیان بنا به رسالت انقلابی خود نقش مؤثری در پیوند نهادهای حاكمیتی با مردم دارند و لازم است كه جامعه از ظرفیتهای منحصر به فرد استادان و نخبگان برای تأمین منافع ملی استفاده حداكثری كند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: نیروی انتظامی بازوی نظام و مایه آسایش و آرامش مردم است