کد خبر: 56852تاریخ انتشار : 9:04:39 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020

نمایندگان شرکت‌های اروپایی و آمریکا در راه نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی شیراز

نمایندگان شرکت‌های اروپایی و آمریکا در راه نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی شیراز

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری کشاورزی سه‌شنبه با حضور ۷۹ شرکت در محل نمایشگاه‌های استان فارس در شیراز با مشارکت نمایندگان شرکت‌هایی از کشورهای اروپایی و آمریکا آغاز به کار می‌کند.

شعارسال:علیرضا واحدی‌پور رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس روز دوشنبه اعلام کرد:نمایشگاه یادشده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس و در چهار سالن سرپوشیده سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا به مساحت حدود ۵ هزار مترمربع برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۳۲ غرفه در زمینه آبیاری، ۲۱ غرفه در زمینه ماشین آلات و ۲۶ غرفه در زمینه نهاده ها در این نمایشگاه حضور دارند، ابراز کرد: کارشناسان با تجربه و خبره سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در زمان برپایی نمایشگاه در غرفه این سازمان در سالن بهار حضور دارند و به بازدیدکنندگان مشاوره علمی، فنی، تخصصی و اداری  ارائه می دهند.

خبر جدید  82 درصد بودجه عمرانی وهزینه ای سال97 تخصیص یافته است

وی از مشارکت  نمایندگان محصولات خارجی از کشورهای اسپانیا، ترکیه، آمریکا، چین، لهستان، هند و عمان خبر داد و افزود: افزون بر این شرکت‌کنندگانی از استان های تهران، فارس، اصفهان، قزوین، یزد، خراسان رضوی، مرکزی، بوشهر، قم، اردبیل، گلستان، سمنان و کردستان نیز در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود را در معرض نمایش خواهند گذاشت.

خبر جدید  آموزش و پرورش مهمترین بستر مبارزه با مواد مخدر است

واحدی پور بیان کرد: به دلیل شیوع کرونا این رویداد با رعایت کامل الزامات سلامت محیط و فاصله‌گذاری اجتماعی طراحی و اجرا خواهد شد و حضور بازدیدکنندگان مشروط به استفاده از ماسک و دستکش است.

رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در حوزه هایی همچون کشاورزی در توسعه اقتصادی موثر است، عنوان داشت: این نمایشگاه برای بهره برداران بخش کشاورزی، محققان، اساتید، کارشناسان و دانشجویان  فرصتی مغتنم به شمار می رود و علاقه مندان می توانند  تا جمعه ۲۳خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از آن بازدید کنند.

خبر جدید  معاون اول رئیس جمهور سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز است

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از   خبرگزاری  ایرنا  ،تاریخ انتشار: ۱۹  خرداد ۱۳۹۹،کدخبر:۸۳۸۱۴۰۴۰  ،www.irna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,