کد خبر: 43429تاریخ انتشار : ۱۱:۲۰:۲۴ - جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷

نمایش ۵ عنوان فیلم بخش «سیمرغ و پروانه»

نمایش ۵ عنوان فیلم بخش «سیمرغ و پروانه»

شیراز- ۵ عنوان فیلم بخش «سیمرغ و پروانه» سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در شیراز به نمایش در می آید.

مهگان فرهنگ، مسول اجرایی بخش سیمرغ و پروانه ها در هجدهمین جشنواره فیلم فجرشیراز، در گفت و گو با خبرنگار مهر با معرفی بخش فیلم های کودک و نوجوان بیان کرد: این بخش از جشنواره از ۱۳ تا ۱۷ بهمن ماه جاری میزبان مخاطبان خود است.

وی تشریح کرد: در این بخش که به میزبانی سالن زرد مجموعه هنرشهر آفتاب است، فیلم های لکنت، پاستاریونی، بنیامین، شربه فنی و آخرین داستان پخش می شود.

فرهنگ به ساعت و روزهای پخش فیلم های این بخش پرداخت و افزود: بخش «سیمرغ و پروانه» هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز روزهای شنبه تا چهارشنبه ۱۳ تا ۱۷ بهمن ماه صبح ها ویژه دانش آموزان است به طور رایگان پخش فیلم دارد.

این در حالیست که فیلم «روزهای نارنجی» به جدول اکران فیلم های هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز اضافه شد و بدین تریتب تعداد فیلم های جشنواره به ۲۰ عنوان رسید.

این فیلم به کارگردانی آرش لاهوتی و بازی هدیه تهرانی علی مصفا، مهران احمدی، ژیلا شاهی، علیرضا استادی، رویا حسینی، صدف عسگری، لیلی فرهادپور، امین گلستانه، اکرم علمدار و سیامک ادیب در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز در تالار حافظ و مجموعه سینماهای گلستان و هنر شهر آفتاب برگزار می شود.

کد خبر ۴۵۲۹۹۴۱


منبع :: https://www.mehrnews.com