کد خبر: 43457تاریخ انتشار : 3:04:47 - شنبه 2 فوریه 2019

نمایشگاه دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب در فارس گشایش یافت

نمایشگاه دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب در فارس گشایش یافت

شیراز- ایرنا- نمایشگاه ارائه خدمات چهل ساله دستگاه‌های اجرایی استان فارس با هدف ارائه خدمات و نمایش دستاوردهای دستگاه های اجرایی با حضور ۱۲۰ دستگاه جمعه در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، استاندار فارس در آیین گشایش این نمایشگاه گفت:یکی از اصلی ترین شعارهای انقلاب شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است که این شعار در جامعه به عنوان یک ارزش است و یکی از دستاوردهای اصلی انقلاب استقلال مردم است.
عنایت الله رحیمی اضافه کرد: در سراسر استان فعالیت‌های عمرانی در حال انجام است از جمله این فعالیت ها می توان به گازرسانی به ۲۰۰ هزار روستا در استان اشاره کرد علاوه بر این تا پایان سال نیز تمام روستاهایی بالای ۲۰ خانوار گاز رسانی خواهد شد.
وی گفت:عملیات برق رسانی به تمام روستاهای استان نیز در جریان است، پیشتر طول مدار برق در استان فارس تنها ۷۰۸ کیلومتر بود اما اکنون پنج هزار و ۷۰۸ کیلومتر وسعت مدار برق در استان است.
استاندار فارس اعلام کرد: در حوزه عمران پیشتر تنها یک سد داشتیم که اکنون سدهای استان به ۱۲ عدد رسیده است و در بخش کشاورزی از حالت سنتی به مدرن سوق یافته است.
رحیمی عنوان کرد:یکی از دستاوردهای انقلاب در استان فارس بهبود وضعیت پزشکی در این استان است.استان فارس مقام اول جهان را در پیوند کبد دارد و در حوزه درمان و توسعه زیرساخت ها نیز توانمندی بسیار زیادی دارد.
استاندار فارس بهبود وضعیت اقتصاد استان را یکی از اصلی ترین برنامه های خود عنوان کرد و اضافه کرد: اقتصاد و معیشت مردم مشکل مشترک استان ها در کشور است در فارس برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذاری های جدید صورت گرفته تا با استفاده از جذب سرمایه و توانمندی جوانان امکان بهبود اقتصاد در فارس فراهم شود.
وی افزود:بیش از یک هزار و ۳۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان فارس نیز طی امسال جذب شده است.
رحیمی با بیان این که مشارکت های مردمی بزرگترین دستاورد انقلاب است افزود: اهداف مهمی برای کشور در نظر گرفته شده بود که این اهداف پس از ۴۰ سال محقق شده و دستاوردهایی که اکنون در پیش روی نظام است حاصل تلاش دستگاه هایی است که به مردم خدمات ارائه کردند.
او گفت: حضور جوانان باید در جامعه ایجاد شود این فضا هم اکنون در استان ایجاد شده تحولی که در شرکت های دانش بنیان استان ایجاد شده نیز یکی از مصادیق این تحول در استان است.
نمایشگاه دستاورد های چهل ساله انقلاب در استان فارس همزمان با دهه فجر در ضلع شرقی پارک آزادی شیراز برگزار شده است.
ع.پ / ۱۸۷۶

خبر جدید  درمان 5 هزار بیمار نیازمند با اجرای طرح «مهر تندرستی» در موقوفات درمانی فارس


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,