کد خبر: 44674تاریخ انتشار : 1:43:04 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

نرم افزار سفیر سلامت؛ همراهی مطمئن برای سلامتی

نرم افزار سفیر سلامت؛ همراهی مطمئن برای سلامتی

چند طرح‌ عمرانی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در شهر صدرا افتتاح یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد

نرم افزار سفیر سلامت؛ همراهی مطمئن برای سلامتیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با استفاده از این نرم افزار، کاربر میتواند آخرین اطلاعیه ها، اخبار و مقاله ها، مسابقههای عکاسی و گالری تصاویر مرتبط با خودمراقبتی و طرح سفیران سلامت را مشاهده کند.
بهنام لشگرآرا افزود: علاقه مندان میتوانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.shames.ir و انتخاب استان فارس، نرم افزار سفیر سلامت دانشگاه علوم پزشکی فارس را دریافت و بر روی تلفن همراه خود، نصب کنند.
وی با بیان اینکه این نرم افزار شامل رسانههای آموزشی، آموزش سلامت، مقالات و ارتباط با مدیریت است، یادآور شد: اطلاع رسانی در رابطه با بیماریهای خاص منطقه ای، اطلاع رسانی برای پیشگیری منطقه ای، اعلام هشدارهای پزشکی به سفیران سلامت منطقه و اطلاع رسانی تخصصی در مورد مسایل سلامتی و بهداشتی از قابلیتهای این نرم افزار است.
رییس گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه تاکید کرد: خودمراقبتی با حفظ و ارتقا سلامت فرد و خانواده، سبب افزایش کیفیت زندگی و کاهش بروز بیماریها میشود که برای گسترش این فرهنگ در خانوادههای ایرانی، یک نفر از هر خانواده به عنوان سفیر سلامت انتخاب و آموزش داده میشود.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

خبر جدید  همایش بنیان‌های نظری و اقدامات عملی اقتصاد در گام دوم انقلاب
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,