کد خبر: 43946تاریخ انتشار : 1:03:14 - جمعه 15 فوریه 2019

نخستین جشنواره استانی « داستان شیراز» بهار ۹۸ برگزار می‌شود

نخستین جشنواره استانی « داستان شیراز» بهار ۹۸ برگزار می‌شود

نخستین دوره جشنواره استانی داستان‌نویسی « داستان شیراز» اردیبهشت ماه ۹۸ در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، نخستین دوره جشنوارهاستانی داستاننویسی «داستان شیراز» در قالب داستان کوتاه٬ فیلمنامه کوتاه و نمایشنامه اردیبهشت ۹۸ در شیراز برگزار میشود.

براساس اعلام دبیرخانه این جشنواره آخرین مهلت ارسال اثر پایان بهمن ماه است و این تاریخ تمدید نیز نمیشود، علاقهمندان برای ارسال آثار باید براساس شرایط فراخوان آثار خود را به پست الکترونیکی (dastaneshiraz@gmail.com) ارسال کنند.

خبر جدید  چهارمین جشنواره قرآنی طهورا  با معرفی برگزیدگان پایان یافت

همچنین امکان تحویل نسخه کاغذی آثار به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره به آدرس شیراز، بلوار زند، خیابان انوری، کوچه ۱ – پلاک ۱۰۱ – دفتر مجلات حیرت و داستان شیراز وجود دارد.

موضوع این جشنواره آزاد است ومحدودیت حجم برای آثار وجود ندارداماشرکتکنندگان باید ساکن استان فارس باشند. همچنین این جشنواره در ۲ رده سنی نویسندگان ۷ تا ۱۶ سال و ۱۷ سال به بالا برگزار میشود که بررسی هر رده به صورت جداگانه است.

هر هنرمند فقط با یک اثر میتواند در هر بخش از جشنواره شرکت کند وآثار ارسالی نباید پیش از ایندر کتاب انفرادی یا جمعی منتشر شده باشند. مجله تخصصی «داستان شیراز» با همکاری «انجمن و مدرسه داستان نویسی و شعر حیرت» این جشنواره را برگزار میکند.

خبر جدید  شناسایی ۴۸۰ هزار نفر مبتلا به فشار خون در استان فارس پیش‌بینی می‌شود

در صورت تمایل افراد برگزیده، داستانهای کوتاه برتر در کتاب «مجموعه داستان کوتاه منتخب نویسندگان جوان فارس – حیرت سوم» منتشرو نمایشنامههای برتر و فیلمنامههای برتر برای اجرا و ساخت به کارگردانان مطرح استان ارجاع داده میشود.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تصادفات منجر به فوت در استان فارس ۶۷ درصد کاهش یافت