کد خبر: 44259تاریخ انتشار : 3:36:57 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

میوه شب عید در ۵۰ نقطه شیراز عرضه می شود

میوه شب عید در ۵۰ نقطه شیراز عرضه می شود

شیراز-ایرنا- روابط عمومی فرمانداری شیراز اعلام کرد: در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان مقرر شد که میوه شب عید در مرحله نخست در روزهای پایانی سال در افزون بر ۵۰ نقطه شهر شیراز توزیع شود.

به گزارش ایرنا به نقل از نمابر شامگاه سه شنبه این روابط عمومی، در این نشست مقرر شد این اقدام با همکاری مشترک سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز و اصناف با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت، با نصب بنر و درج قیمت تنظیم بازار توزیع شود.
فرماندار شیراز در این نشست گفت: در فاصله یک ماه تا عید نوروز، باید بازرسی ها و گشت های مشترک برای کنترل قیمت ها با جدیت و شدت بیشتری دنبال شود به گونه ای که مردم این نظارت را احساس کنند.
محمدرضا امیری افزود: نظارت و بازرسی از اول اسفندماه ۹۷ تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ به صورت جدی تر در دستور کار سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی و شبکه دامپزشکی قرار گیرد و با متخلفان به طور جدی برخورد قانونی شود.
فرماندار شیراز گفت: در این راستا، سازمان تعزیرات حکومتی طی این مدت به ویژه در ایام پایانی سال جاری و ابتدای سال جدید از طریق شعبات سیار این سازمان به صورت کشیک از اصناف بازدید می کند و پرونده های ارسال شده از مبادی بازرسی به صورت ویژه بررسی و در اسرع وقت حکم قانونی صادر می شود.
رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان شیراز گفت: در خصوص تنظیم بازار بایستی به همه عوامل تاثیرگذار بر قیمتها و بازار نگاهی جامع و کامل داشته باشیم تا بتوانیم از نتایج مطلوب آن بهره مند شویم .
وی اضافه کرد: با توجه به تحریم ها اخیر دشمنان، مشکلاتی در حوزه های واردات، صادرات و حمل و نقل کالاهای اساسی بوجود آمده است؛ اما می بایست با هماهنگی و هم افزایی مناسب، فشارها به حداقل برسد و اجازه ندهیم خدای نکرده مردم احساس کنند کالاهای ضروری کمیاب بوده و با جدیت از تشدید مشکلات جلوگیری بعمل آید.
امیری گفت: امنیت روانی مردم در مورد تامین کالاهای مورد نیازشان بایستی تامین شود و مردم احساس کنند که دولت در این خصوص همراه آن ها است و تمامی تلاش جهت رفع مشکلات انجام خواهد شد.
فرماندار شهرستان شیراز درباره محل استقرار مکان های توزیع میوه شب عید نیز گفت: پلیس راهور و سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری و سایر دستگاههای توزیع کالاها و دستگاههای نظارتی همکاری لازم را داشته باشند تا دسترسی به کالاهای مورد نیاز مردم در طرح تنظیم بازار در تمامی نقاط شهر به راحتی وجود داشته باشد.
امیری ادامه داد: با توجه به تاکید استاندار فارس مبنی بر تلاش جهت مدیریت شرایط کنونی و تلاش در تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و جلوگیری از به زحمت افتادن مردم، آماده ی خدمات رسانی مناسب به مردم شهرستان شیراز خواهیم بود.
در این جلسه درباره تامین و فرایند توزیع کالاهای اساسی بر اساس طرح تنظیم بازار شهرستان شیراز بحث و تبادل نظر شد.
۹۸۷۳ / ۲۰۲۷

خبر جدید  سیل مهربانی مردم جهرم ادامه دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,