کد خبر: 44265تاریخ انتشار : 11:43:38 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

میانگین استفاده از فضای مجازی خانواده های ایرانی ۴ تا ۶ ساعت است

میانگین استفاده از فضای مجازی خانواده های ایرانی ۴ تا ۶ ساعت است

شیراز- معاون فضای مجازی سپاه فارس ، گفت: با توجه به اینکه فناوری ارتباطات کل زندگی بشر امروزی را پوشش داده و میانگین استفاده از فضای مجازی میان خانواده های ایرانی به ۴ تا ۶ ساعت رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد کهن دل پور پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این هم می تواند فرصت باشد و هم به عنوان تهدید به شمار برود، لذا باید نسبت به آسیب ها توجه داشته باشیم و فرصت‌ها را کشف کنیم.

وی ادامه داد: در این فضا باید هوشمندانه حضور داشته باشیم لذا در آغازین روزهای دهه پنجم انقلاب با استفاده از نیروهای ارزشی این گردهمایی برگزار می شود.

خبر جدید  یادنامه غلامحسن اولاد رونمایی شد

کهندل پور ایجاد هم افزایی میان نیروهایی ارزشی در فضای مجازی و آموزش های لازم و استفاده از طرفیت در تولید محتوا را هدف این گردهمایی عنوان کرد و گفت:معرفی چهره های برتر فضای مجازی استان در ۵ بخش همزمان با این گردهمایی انجام می گیرد که افراد شناسایی شدند و در حوزه خبر برگزیده و در حوزه رصد معرفی می شوند؛ این درحالی است که در حوزه تولید محتوا و آموزش افراد منتخب معرفی می شوند.

خبر جدید  تربیت نسل مومن و انقلابی رسالت مهم اساتید و مربیان صالحین است

کهندل پور یادآور شد: ۳۳ نفر شناسایی شدند که یک نفر هم به عنوان چهره سال ۹۷ معرفی می شود.

وی اعلام کرد: گردهمایی ساعت ۹ تا ۱۲ پنجشنبه دوم اسفندماه جاری در باشگاه فرهنگیان برگزار می شود.

معاون فضای مجازی سپاه فجر فارس در ادامه از رونمایی کتاب نگاهی به زندگی هنرمند جهادگر مرحوم سید محمد سجادی هنرمند جهاد استان فارس خبر داد.

خبر جدید  خون تازه مورد نیاز بیماران تالاسمی تأمین می‌شود

وی همچنین افزود: سامانه جامع آموزش در حوزه فضای مجازی رونمایی می شود. این درحالیست کهچله عزت شامل ۵ عنوان موسیقی انقلاب معرفی خواهد شد.

کهن دل نشانی سایت یادشده را Savadrasane.ir عنوان کرد و افزود: اپلیکیشن مجازی درخصوص سواد رسانه، آموزش و سرگرمی است.

کد خبر ۴۵۴۷۵۷۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,