امام جمعه سروستان گفت: عوامل طلاق در زندگی به این دلیل است که از فرهنگ زندگی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) دور شده‌ایم. " />مهم‌ترین عامل طلاق دوری از فرهنگ علوی و فاطمی است دیار حافظ
کد خبر: 44602تاریخ انتشار : 1:45:22 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

مهم‌ترین عامل طلاق دوری از فرهنگ علوی و فاطمی است

مهم‌ترین عامل طلاق دوری از فرهنگ علوی و فاطمی است

امام جمعه سروستان گفت: عوامل طلاق در زندگی به این دلیل است که از فرهنگ زندگی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) دور شده‌ایم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سروستان،حجتالاسلام سیدعباس موسوی ظهر امروز در مراسم ولادت حضرت زهرا(س) که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان برگزار شد با تبریک روز زن اظهار کرد: با توجه به آیات قرآن، پیامبر اکرم(ص) اسوه کامل و جامع است و به دنبال آن ائمه اطهار(ع) نیز الگوی کامل هستند؛ تا جایی که حضرت قائم(عج) فاطمه زهرا(س) را الگوی خود میداند.

خبر جدید  استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان تجلیل شدند

وی، دخت پیامبر اکرم(ص) را کاملترین الگو برای مردان و زنان تا قیامت برشمرد و اظهار کرد: ایشان در تواضع، شجاعت، مردمداری، خانهداری و احترام به همسر غیرقابل توصیف هستند.

امام جمعه سروستان، انحرافات موجود در جامعه را نتیجه بیتوجهی به روش زندگی ائمه اطهار(ص) عنوان کرد و افزود: عوامل طلاق در زندگی بهاین دلیل است که از فرهنگ زندگی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) دور شدهایم.

خبر جدید  رشته‌های دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گسترش می‌یابد

موسوی با تأکید بر اینکه الگوپذیری از این بزرگان باید به باور جامعه تبدیل شود، وظیفه دانشگاهها را در زمینه فرهنگسازی زندگی ائمه اطهار(ع) مهم برشمرد و تصریح کرد: راهحل مشکلات فرهنگی جامعه توسل و الگوپذیری از کسانی است که به تعبیر قرآن، الگوی کامل هستند.

مزدا معطری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان نیز در این مراسم با تبریک این روز تعامل دانشگاه با شورای فرهنگ عمومی شهرستان را گامی برای اعتلای فرهنگی شهرستان و تربیت نسل جوان امروز مطابق سیره و روش ائمه اطهار(ع) برشمرد.

خبر جدید  خلاقیت و ابتکار نقشه راه حرکت به سمت درآمدهای غیرشهریه‌ای

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,